Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Konferencja dotycząca sześciolatków w szkole

  • Dodano: 2016-03-14 09:15
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zabrzu oraz Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzu to organizatorzy praktycznej konferencji „Moje sześcioletnie dziecko w szkole – doświadczenia ekspertów, dyrektorów, nauczycieli i rodziców”, która odbędzie się w naszym mieście 30 marca br.
 
 
Adresatami konferencji są rodzice, doradcy metodyczni oraz dyrektorzy przedszkoli i szkół podstawowych. Natomiast jej celem jest wymiana doświadczeń, dobrych praktyk, a także przedstawienie opinii ekspertów dotyczących rozwoju emocjonalno-społecznego i intelektualnego dziecka sześcioletniego w kontekście dojrzałości szkolnej.
 
 
W ramach konferencji odbędzie się również panel dyskusyjny, w trakcie którego będzie można zadać pytania ekspertom, doradcom metodycznym oraz dyrektorom przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Zabrza.
 
 
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc rodzice dzieci sześcioletnich proszeni są o wpisanie się na listy uczestnictwa wyeksponowane w poszczególnych przedszkolach oraz dokonanie rejestracji on-line na stronie www.miedzynarodowaszkola.eu  
 
 
Wśród uczestników konferencji zostanie rozlosowana wejściówka na wybrany pokój zagadek (escape room) dla 2 – 5 osób w The Mystery Room Zabrze.
 
 
Organizatorzy zapraszają 30 marca (początek – godz. 17.00) do siedziby Międzynarodowej Szkoły Podstawowej w Zabrzu (pl. Warszawski 6, aula, II p.). Więcej informacji nt. konferencji pod nr tel.: 32 274 85 82 albo 601 410 477. Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronach: www.pppzabrze.pl oraz www.miedzynarodowaszkola.eu   
 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.