Wiadomości z Zabrza

Komunikat Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu w związku z pandemią

  • Dodano: 2020-10-29 17:00

Dyrektor Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu wydał oświadczenie w sprawie funkcjonowania muzeum w obecnej sytuacji epidemiologicznej.

W związku z wyjątkową sytuacją, w jakiej znaleźliśmy się wszyscy kolejny  raz w tym roku, zgodnie z nowymi obostrzeniami, a przede wszystkim w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo informuję, że działalność turystyczna i kulturalna Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu pozostanie zawieszona od 24.10 br. do odwołania. – czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu przez dyrektora Bartłomieja Szewczyka.

Wszystkie zaplanowane na ten czas wydarzenia, eventy i rezerwacje zwiedzania zarówno Kopalni Guido, jak i Sztolni Królowa Luiza zostają odwołane. 

W przypadku już opłaconych rezerwacji, przeniesienia zwiedzania na inny termin, lub zasad zwrotu kosztów, prosimy o kontakt mailowy: pomoc@muzeumgornictwa.pl lub telefoniczny: 32 271 40 77. 

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Mieszkaniec

    Ot i turystyka pagiła.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.