Wiadomości z Zabrza

Kolizja samochodów na ulicy Gruwaldzkiej w Zabrzu

  • Dodano: 2020-01-07 07:45, aktualizacja: 2020-01-08 06:48

Dwa uszkodzone samochody, to bilans zdarzenia drogowego, do jakiego doszło na ulicy Grunwaldzkiej. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzili policjanci zabrzańskiej drogówki. Sprawca kolizji stracił prawo jazdy.

Wstępne ustalenia wskazują, że w piątek około 5.00 rano kierujący samochodem fiat wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Peugeot. Wskutek tego kierujący peugeotem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnie. Na szczęście nikt z uczestniczących w zdarzeniu nie ucierpiał. Sprawca na miejscu przyznał się, do spowodowania kolizji i dobrowolnie poddał się karze, którą zaproponowali mu policjanci. Kierowca fiata na pół roku straci prawo jazdy, oraz będzie musiał zapłacić 1000 złotych grzywny, na jego konto trafi też 6 punktów karnych.  

Podróżując, pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim, a także innych uczestników ruchu. Policjanci przypominają, że przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz wzajemny szacunek na drodze dają gwarancję bezpiecznego podróżowania.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • kierowca

    Sprawca kolizji stracił prawo " pojazdy "Do korekty..

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.