Wiadomości z Zabrza

Kolizja samochodów na ulicy Gruwaldzkiej w Zabrzu

  • Dodano: 2020-01-07 07:45, aktualizacja: 2020-01-08 06:48

Dwa uszkodzone samochody, to bilans zdarzenia drogowego, do jakiego doszło na ulicy Grunwaldzkiej. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzili policjanci zabrzańskiej drogówki. Sprawca kolizji stracił prawo jazdy.

Wstępne ustalenia wskazują, że w piątek około 5.00 rano kierujący samochodem fiat wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Peugeot. Wskutek tego kierujący peugeotem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnie. Na szczęście nikt z uczestniczących w zdarzeniu nie ucierpiał. Sprawca na miejscu przyznał się, do spowodowania kolizji i dobrowolnie poddał się karze, którą zaproponowali mu policjanci. Kierowca fiata na pół roku straci prawo jazdy, oraz będzie musiał zapłacić 1000 złotych grzywny, na jego konto trafi też 6 punktów karnych.  

Podróżując, pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim, a także innych uczestników ruchu. Policjanci przypominają, że przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz wzajemny szacunek na drodze dają gwarancję bezpiecznego podróżowania.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • kierowca

    Sprawca kolizji stracił prawo " pojazdy "Do korekty..

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.