Wiadomości z Zabrza

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych w Zabrzu [FOTORELACJA]

  • Dodano: 2024-04-06 12:15

W dniach 5-6 kwietnia, na Arenie Zabrze odbyły się XIV Międzynarodowe Targi Turystyczne, organizowane przez Urząd Miasta w Zabrzu. Targi co roku przyciągają wielu mieszkańców całej aglomeracji. Jak było w tym roku? Sprawdź!

Kolejna edycja targów turystycznych

Targi są unikatowym wydarzeniem w skali naszego regionu i kraju. To festiwal podróży odbywający się na terenie aglomeracji, który cieszy się dużą popularnością. Organizatorem jest Urząd Miasta Zabrze, a patronatem to wydarzenie objęła Polska Izba Turystyki i Śląska Organizacja Turystyczna. Tegoroczny partnerem Targów zostały Bułgaria, Mazowsze oraz Pszczyna.

Co roku wśród wystawców znajdują się przedstawiciele instytucji i obiektów dziedzictwa przemysłowego, szlaków kulinarnych, winnych, rękodzieła artystycznego, fortyfikacji, kurortów, uzdrowisk, atrakcji turystycznych, miast i regionów oraz biur podróży i hoteli z kraju i zagranicy.

Jak co roku, na Targach nie zabrakło konkursów, degustacji regionalnych specjałów, występów muzycznych, warsztatów rzemieślniczych i edukacyjnych. Wydarzeniu towarzyszyły także konferencje, prezentacje i odczyty. 

Udział w targach jest całkowicie bezpłatny.

Zajrzyjcie do naszej fotorelacji i zobaczcie, co działo się na tegorocznych targach!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również