Wiadomości z Zabrza

Kibice Pogoni Szczecin nie wejdą na stadion Górnika, za to zwiedzą nasze Muzeum Górnictwa

  • Dodano: 2020-02-12 14:15

W sobotę 29 lutego na stadionie Zabrze Arena Górnik zmierzy się z Pogonią Szczecin. Niestety, kibice gości nie będą mogli wejść tego dnia na obiekt ze względu na przeprowadzany remont pobliskiego ronda. "Portowcy" nie zamierzają jednak rezygnować z przyjazdu do Zabrza – zamiast meczu planują zwiedzić  Muzeum Górnictwa Węglowego.

Z powodu remontu ronda na stadionie Górnika zamknięty został sektor dla gości. W najbliższy piątek z tego samego powodu nie zostaną tam wpuszczeni również kibice Arki Gdynia. Kibice Pogoni Szczecin nie kryją rozgoryczenia faktem, że nie będą mogli bezpośrednio obejrzeć zmagań swojej drużyny, z przyjazdu do Zabrza jednak nie rezygnują. Chcą zamiast meczu obejrzeć Muzeum Górnictwa Węglowego:

(...) od dłuższego czasu planowaliśmy naprawdę mocny wyjazd do Zabrza, na którym dodatkowo mamy rewelacyjny termin, tj sobota 17:30 ( 29 luty). Sektor gości zamknięty z powodu remontu... ronda w okolicy stadionu. To jak ważne jest wsparcie dla naszych piłkarzy dobitnie pokazuje ten sezon. Dlatego informujemy, że od jutra ( tj. wtorek 11 luty) wystartują bardzo szybkie i ograniczone w ilości zapisy na wyjazd pociągiem specjalnym celem "zwiedzania" Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, na które wyruszymy w sobotni poranek ostatniego dnia miesiąca. - informują przedstawiciele Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy".

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.