Wiadomości z Zabrza

Już wkrótce siódma edycja Rajdu Renifera!

  • Dodano: 2022-12-16 07:45, aktualizacja: 2022-12-16 09:33

Przed nami już siódma edycja Rajdu Renifera! Organizowana przez Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji oraz Stowarzyszenie Śmiercioodporni całkowicie darmowa impreza w formie rajdu turystyczno-krajoznawczego po Zabrzu odbędzie się już 17 grudnia 2022 roku! Start o godz. 14 na Placu Wolności!

W tym roku Rajd Renifera będzie imprezą towarzyszącą dla Zabrzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego!

Rajd Renifera powraca!

Rajd Renifera to motoryzacyjna impreza turystyczno-krajoznawcza po Zabrzu przeznaczona dla wszystkich miłośników motoryzacji. Każda załoga uczestnicząca w imprezie otrzyma mapę z zaznaczonymi kilkudziesięcioma punktami w mieście. Po dojechaniu w wyznaczone miejsce czeka na nich szereg zadań: zagadki związane bezpośrednio z miejscem, w które dojechali, a także wyzwania związane z pierwszą pomocą, techniką jazdy, znajomością przepisów drogowych, ale także historią miasta czy nawigacją! Tradycyjnie dla rajdów „Renifer” jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych!

Zapisy odbędą się w dniu imprezy na pl. Wolności. Wyjazd na trasę przewidziany jest o godz. 15:00. Uczestnictwo jest zwolnione z wszelkich opłat.

W tegorocznej edycji partnerami Rajdu Renifera są: MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego,  Pogotowie Ratunkowe Eskulap, sklep motoryzacyjny Profesjonalny Mechanik, studio Carbon Detailing Zabrze112.pl, Gabinet Weterynaryjny Vetmedica oraz Gravix – Mechanika Pojazdowa!

Wszelkie informacje można znaleźć na stronie internetowej oraz profilu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również