Wiadomości z Zabrza

Już w niedzielę Kolor Fest i Festiwal Baniek Mydlanych w Zabrzu!

  • Dodano: 2022-08-09 12:45

Najbliższa niedziela w Zabrzu zapowiada się niezwykle kolorowo! Na stadionie GKS Walka odbędą się dwa wyjątkowo radosne i kolorowe wydarzenia. Sprawdź szczegóły.

Niedziela pełna atrakcji!

W najbliższą niedzielę 14 sierpnia w naszym mieście nie będzie nudno. Na stadionie GKS Walka Zabrze przy ul. Jaskółczej 40 odbędzie się Festiwal Baniek Mydlanych, a zaraz po nim Kolor Fest Zabrze, czyli Dzień Kolorów Holi. Wstęp na imprezy będzie zupełnie bezpłatny.

Festiwal Baniek Mydlanych odwiedzi Zabrze

O godzinie 15:00 rozpocznie się Festiwal Baniek Mydlanych. Dla uczestników przygotowany zostanie darmowy płyn do baniek, bańkowe zabawy, tysiące małych baniek i konkursy z nagrodami. Dla uczestników zostaną też przygotowane akcesoria do puszczania baniek, kolorowe łakocie i granity oraz dmuchańce i eurobungee. Gościem specjalnym wydarzenia będzie lubiana przez najmłodszych Kicia Kocia, która będzie tańczyć, przytulać i pozować do zdjęć podczas całego wydarzenia.

– Festiwal Baniek Mydlanych to doskonała zabawa dla wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych. Ten magiczny dzień na pewno na długo pozostanie w Waszych głowach! – zapewniają organizatorzy wydarzenia.

https://zabrze.com.pl/obrazki/cms/946867.obrazki.jpg

Kolor Fest Zabrze, czyli Dzień Kolorów Holi

Zaraz po zakończonym Festiwalu Baniek Mydlanych, o godzinie 17:30 na GKS Walka Zabrze rozpocznie się drugie wydarzenie - Kolor Fest Zabrze, czyli zabrzańska edycja popularnego na całym świecie Dnia Kolorów Holi. Impreza skierowana jest do wszystkich, bez wyjątków i ograniczeń wiekowych.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników dziewięć kolorów proszków Holi, wyrzutnie proszków, kolorową watę cukrową i wyjątkowy muzyczny klimat zapewniony przez DJ’ów. Impreza zakończy się o godzinie 20:00.

– Przyjdź z przyjaciółmi na tą niepowtarzalną imprezę, przeżyj niezapomniane chwile, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi, baw się i tańcz przy muzyce najlepszych DJ’ów – zachęcają organizatorzy.

Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków.

https://zabrze.com.pl/obrazki/cms/946868.obrazki.jpg
 

Następna informacja

Komentarze (3)    dodaj »

  • Gosia

    Totalnie NIE ZORGANIZOWANA impreza, pod każdym z obiecanych względów. Podpisuję się pod wcześniejszymi komentarzami:/

  • Uczestnik

    Nie było konkursów.

  • Halina

    Byłam. Porażka. Dwa dmuchańce, kolejka na dwie godziny, dziecko zniecierpliwione. Kicia Kocia nieobecna do 16. Dziecko znudzone. Kolejki do waty,tatuaży ( za 20 zl). Dostępne wiadra z plynem do baniek , akcesoria do dmuchania oczywiście trzeba kupić (i znów kolejka na conajmniej godzinę stania). Nie polecam

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również