Wiadomości z Zabrza

Już niedługo otwarcie Lodowiska Miejskiego w Zabrzu

  • Dodano: 2021-11-18 12:45

Trwają przygotowania Lodowiska Miejskiego w Zabrzu. Zimowa atrakcja dla dzieci i dorosłych zostanie otwarta już na początku grudnia. Mieszkańcy Zabrza ponownie będą mieć zniżkę.

Lodowisko Miejskiej przy Ratuszu

W środę 16 listopada prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik poinformowała o trwających pracach związanych z przygotowywaniem Lodowiska Miejskiego na sezon zimowy. W tym roku podobnie jak w latach poprzednich będzie się ono znajdować przy ulicy Powstańców Śląskich w okolicy Ratusza w centrum Zabrza.

– Z myślą o najmłodszych mieszkańcach Miasto Zabrze przygotowujemy w sąsiedztwie ratusza lodowisko, które uruchomione zostanie z początkiem grudnia – poinformowała prezydent Zabrza Małgorzata Mańka Szulik.

Lodowisko będzie udekorowane instalacjami świetlnymi. Nie trzeba będzie zabierać ze sobą swoich łyżew, ponieważ na miejscu będzie wypożyczalnia. Zimowa atrakcja będzie otwarta od grudnia br. do lutego 2022 roku, a więc młodsi zabrzanie będą mogli z niej skorzystać podczas ferii zimowych, które w województwie śląskim odbywają się w dniach od 14 do 22 lutego 2022 r.

Promocyjna cena da mieszkańców Zabrza

Jak poinformowała prezydent Zabrza, w tym roku zabrzanie ponownie będą mogli liczyć na promocyjną cenę, tylko dla mieszkańców naszego miasta. W ubiegłym sezonie zimowym promocyjna cena dla mieszkańców Zabrza wynosiła 2 zł za godzinę jazdy. Osoby spoza Zabrza musiały zapłacić 5 zł lub jeśli były uprawnione do ulgi – 3 zł.

W ubiegłym sezonie zimowym lodowisko było czynne codziennie w godzinach od 10:00 do 20:00. Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania lodowiska w sezonie zimowym 2021/2022 już wkrótce.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również