Wiadomości z Zabrza

Izbie Przyjęć Dzieci Szpitala Klinicznego w Zabrzu brakuje sprzętu! Jak można pomóc?

 • Dodano: 2020-04-02 13:00

Personelowi Izby Przyjęć Oddziałów dla Dzieci Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu brakuje sprzętu ochrony osobistej.

Pracownicy zwracają się z apelem i proszą mieszkańców Zabrza o pomoc i udział w zbiórce pieniędzy na potrzebny sprzęt.

LINK DO ZRZUTKI

Opis zrzutki:

Jesteśmy personelem medycznym Izby Przyjęć Oddziałów dla Dzieci Szpitala Klinicznego w Zabrzu.

Na pewno wielu z Was odwiedziło nas ze swoim dzieckiem, znacie naszą prace, znacie nasze działania.

Staramy się zawsze udzielać pomocy MAŁYM PACJENTOM najlepiej jak możemy wykorzystując zasoby, którymi dysponujemy.

Przyszedł moment, w którym każdy z nas jest równy. Jesteśmy w momencie, w którym każdy z nas może wykazać się dobrym sercem i pomóc.

Jak wiecie zasoby szpitala tj. odzież ochrona, maseczki, rękawiczki i artykuły do dezynfekcji stale maleją. Najgorszy czas epidemii Koronawirusa według opinii epidemiologów najprawdopodobniej dopiero przed nami. Każdy z nas chce wykonywać swoją prace w komforcie psychicznym z myślą, że niczego nam nie zabraknie, a zasady bezpieczeństwa zostaną zachowane najbardziej jak to możliwe. Zostawiamy w domu nasze rodziny, naszych najbliższych, by nieść Wam pomoc. Tu chodzi o NASZE wspólne dobro, jakim jest zdrowie.

Zwracamy się z ogromną prośbą do ludzi dobrej woli. My pomagamy Wam przychodząc na dyżur, Wy pomóżcie nam zostając w domu i dorzucając się do naszej zrzutki. Każda złotówka się liczy. Jeżeli nie jesteś wstanie wspomóc nas finansowo - prosimy udostępnij naszą zrzutkę.

Szczegóły zbiórki:

*Maseczki ochrony osobistej

*Dedykowane do nich filtry

*Ubrania ochronne

*Środki do dezynfekcji

*Pralka i suszarka na odzież (dzięki temu będziemy mogli na miejscu prać odzież w której pracujemy-nie wynosząc tego do domu)

Sprzęt ten pomagał będzie całemu personelowi Izby Przyjęć Dzieci, który walczy na pierwszej linii frontu. Poprawi to również bezpieczeństwo NASZYCH MAŁYCH PACJENTÓW.

Jeżeli ktoś ma ochotę wesprzeć nas w sposób inny niż finansowo, będzie nam niezmiernie miło i zapraszamy do kontaktu mailowego.

Zdrowie to najwyższa wartość jaką możemy mieć. Zawalczmy razem przeciwko epidemii Koronawirusa – wspólnie możemy więcej.

LINK DO ZRZUTKI

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Antoni

  Mieszkańcy miasta ludzie ? Owszem pomogą ponieważ znając Historię Polski w dramatycznych sytuacjach zawsze ludzie byli solidarni wobec tego proszę napisać gdzie się podziały pieniądze z Unii Europejskiej ??? nastąpił podział ? Jaki podział Na kraj czy Między sobą!!!!! BRAKUJE SPRZĘTU OCHRONY W SZPITALACH - CO SZÓSTY OPIEKUN SZPITALA LEKARZ,PIELĘGNIARKA SANITARIUSZ ITD JEST CHORY CO SZÓSTY!!!!! A NASZ PSEUDO RZĄD NIE MA PIENIĘDZY!! JAK WYGLĄDAJĄ W SEJMIE ,MAJĄ LEPSZE MASECZKI OD SŁUŻBY ZDROWIA WIĘC MOŻE ONI PRZYJDĄ DO SZPITALI I BĘDĄ LECZYĆ !!!! JAK ZOBACZĄ CZEGO BRAKUJE TO PRĘDKO ZNAJDĄ SIĘ PIENIĄDZE NA POMOC DLA TYCH LUDZI,KTÓRZY NAS RATUJĄ !!!! DO PANI PREZYDENT MIASTA ZABRZE I JEJ ZASTĘPCÓW..

 • Antoni

  To co widzę na tym zdjęciu na samej górze Ciarki mnie przechodzą propaganda rządu w Zabrzu okropna !!!! ciekawe czy tak Szpitale będą wyglądać jak przyjedzie ktoś z Rządu lub któryś z kandydatów na Prezydenta lub z Partii obecnej Pani Prezydent Zabrza ...TAK NIE JEST !!!!!!!!!!!!!! NIE MAJĄ PRAWIE NICZEGO A JAK MAJĄ TO ZWYKŁE MASECZKI KTÓRE NOSI SIĘ 20 MINUT,MAJĄ JE WYLICZONE !!!!!! JAK MOŻNA TAK OKŁAMYWAĆ MIESZKAŃCÓW ZABRZA ..ZROBIĘ WSZYSTKO,ŻEBY KTOŚ WAŻY TO SPRAWDZIŁ - POZDRAWIAM........

 • Antoni

  Witam Panie Piotrze moim zdaniem powinien Pan porozmawiać z Panią Prezydent Zabrza lub napisać do niej lub z Dyrektorem któregoś Szpitala.

 • Piotr Kalbarczyk

  Dzień dobry Państwu. W jaki sposób mogę wraz z moją żoną Katarzyną Państwu pomóc . Prowadzimy Rodzinny Dom Dziecka , posiadam busa którym mogę bezinteresownie przewieść różne środki oraz rzeczy. Pozdrawiamy Piotr &Katarzyna Kalbarczyk

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.