Wiadomości z Zabrza

Informacja dla przedsiębiorców

  • Dodano: 2009-01-09 10:40

W związku z wzrostem zainteresowania mieszkańców Zabrza, planujących założyć własną działalność gospodarczą oraz podmiotów gospodarczych działających na terenie miasta, w zakresie pozyskiwania środków finansowych na otworzenie, bądź rozwój własnej firmy informujemy, że Wydział Strategii i Rozwoju Miasta zakończył prace nad przygotowaniem całorocznego programu szkoleń warsztatowych na 2009 rok.


Szkolenia finansowane będą ze środków publicznych w ramach pomocy de minimis, a ich realizacja zlecona została Górnośląskiej Agencji Przekształceń Przedsiębiorstw z Katowic.
 


Tematy oraz terminy szkoleń podawane będą do wiadomości publicznej poprzez stronę Urzędu Miejskiego (www.um.zabrze.pl) oraz prasę lokalną. Dodatkowo informacji udzielać będą równie pracownicy Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta (tel. (032) 37-33-365 Osoba koordynująca: Magdalena Władowska) oraz znajdą się w miejskich gablotkach informacyjnych.


Każdorazowo nabory uczestników na szkolenia przeprowadzane będą przez okres maksymalnie dwóch tygodni po podaniu wiadomości do informacji publicznej i prowadzone będą do momentu wyczerpania miejsc (o udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność nadesłanych zgłoszeń). 


Zapraszamy również wszystkich mieszkańców miasta do podzielania się z nami swoimi opiniami i sugestiami co do zakresu tematycznego oraz sposobu przeprowadzania szkoleń. Można to zrobić poprzez dostępną na stronach internetowych Urzędu Miejskiego ankietę, którą po wypełnieniu należy odesłać do Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta.


Źródło: www.zabrze.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również