Wiadomości z Zabrza

II Zabrzański Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych

  • Dodano: 2018-03-29 10:15

Stowarzyszenie „Nasza szkoła – nasz dom” Rodziców, Opiekunów, Przyjaciół Dzieci i Młodzieży przy Szkole Podstawowej nr 40 Specjalnej w Zabrzu oraz SP nr 40 zapraszają do wzięcia udziału w II Zabrzańskim Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych z cyklu „Wyrażam siebie kolorami”.

Przegląd skierowany jest do osób z niepełnosprawnościami od przedszkolaków poprzez uczniów szkół specjalnych, oddziałów edukacyjno – terapeutycznych, uczestników warsztatów terapii zajęciowej, mieszkańców domów pomocy społecznej, podopiecznych dziennych domów pomocy, podopiecznych świetlic środowiskowych i świetlic działających przy stowarzyszeniach.
Głównym celem konkursu, któremu w tym roku towarzyszy hasło „Barwne motyle”, jest inspirowanie osób z niepełnosprawnością do działań twórczych i promowanie ich twórczości.

Prace, wykonane w dowolnej technice, składać można do 4 maja br. w sekretariacie SP nr 40 przy ul. Bytomskiej 24 w Zabrzu (w godz. 7.30-15.00).

Szczegółowe informacje dotyczące II Zabrzańskiego Przeglądu Twórczości Osób Niepełnosprawnych znajdują się na stronie www.zss40.e-edukacja.eu

Regulamin

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również