Wiadomości z Zabrza

Idealny samochód firmowy. Czy wysoka jakość może iść w parze z niską ceną?

  • Dodano: 2019-02-11 16:45, aktualizacja: 2019-02-12 14:57

Szukasz samochodu dla swojej firmy i zastanawiasz się, który z nich będzie idealny? Pomyśl o tym, na czym najbardziej Ci zależy – niska cena, czy wysoka jakość? A może jedno i drugie? Myślisz, że to niemożliwe? Na rynku znajdziesz samochody, które łączą najwyższe standardy oraz cenę – w sam raz na Twoją kieszeń.

Ekonomiczna jazda i niskie koszty utrzymania pojazdu

Niezależnie od jej wielkości Twojej działalności gospodarczej, każdy wydatek w przedsiębiorstwie ma znaczenie. Obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem firmowej floty daje nowe możliwości inwestycji. Niskie zużycie paliwa to rzadsze wizyty na stacjach benzynowych. Każdy kierowca to docenia, podobnie jak dynamikę i komfort jazdy. Samochody posiadające ekonomiczne silniki, elastyczną skrzynię biegów oraz napęd hybrydowy to najbardziej opłacalny wybór dla biznesu. Takie auto jest w stanie pokonać ponad dwa razy więcej kilometrów (korzystając z tej samej ilości paliwa) niż pojazd z klasycznym napędem. Ponadto przy zakupie nowych samochodów, klienci mogą otrzymywać rabaty, a w trakcie użytkowania są w stanie sporo zaoszczędzić na utrzymaniu floty składającej się z ekonomicznych hybryd. Wpływ na koszty utrzymania ma również bezawaryjność, potwierdzona badaniami. Mniej wizyt w warsztacie samochodowym to mniej stresu w trakcie podróży służbowych i więcej pieniędzy w firmowym budżecie.

Wybierz najkorzystniejszy sposób finansowania

Te najbardziej atrakcyjne metody to kredyt oraz leasing. Warto je rozważyć, ponieważ ich miesięczne raty są niskie i z pewnością stać na nie Twoją firmę. Jako zapracowany przedsiębiorca na pewno cenisz sobie czas i pieniądze. Dlatego też wszystkie formalności związane z zakupem pojazdów dla biznesu załatwisz na miejscu, w salonie. Korzystając z usług autoryzowanego dilera, takiego jak Toyota Ja-Now-An Zabrze w każdej chwili możesz liczyć na pomoc specjalistów. Obsługa salonu zaproponuje dogodne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy. Z kolei fachową pomoc techniczną otrzymasz w serwisie. Dzięki oryginalnym częściom zamiennym do Twojego modelu samochodu i najnowocześniejszym sprzętom wysokie standardy są zachowane także w trakcie serwisowania pojazdów. Samochody, takie jak Toyota, dzięki swojej niezawodności osiągają wyższą wartość po latach eksploatacji niż podobne modele innych marek. Zatem, gdy już podejmiesz decyzję o sprzedaży swojej firmowej hybrydy, masz pewność, że dostaniesz korzystną ofertę zakupu. Połączenie najwyższej jakości z niską ceną zakupu firmowego auta i jego miesięcznych kosztów utrzymania jest więc możliwe. Samochody zapewniające komfort jazdy oraz bezawaryjność, warto docenić zwłaszcza podczas podróży służbowych. Nie ważne czy pokonujesz setki, czy tysiące kilometrów ulicami śląskich miast lub innych województw – mniejsze zużycie paliwa, pozwoli Ci, na szybsze dotarcie do celu. Ograniczenie ilości postojów na stacjach benzynowych to oszczędność nie tylko pieniędzy, ale także czasu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również