Wiadomości z Zabrza

Górnik czeka na przelew! Zawodnicy dostaną wypłaty?

  • Dodano: 2024-02-26 16:15

Po burzy związanej z brakiem pensji dla zawodników i sztabu klub informuje, że otrzymał potwierdzenie zapłaty części należności za jeden z ostatnich transferów. 

KAA Gent potwierdził przelew pierwszej transzy

Otrzymaliśmy od KAA Gent potwierdzenie przelewu pierwszej transzy należności za transfer Daisuke Yokoty. Pieniądze mają zostać zaksięgowane na początku przyszłego tygodnia. - napisał klub na swojej stronie.

Pod wpisem pojawiło się kilkaset komentarzy sympatyków klubu. Wiele z nich jest prześmiewczych, krytycznych, ale są też wpisy dopingujące zawodników i chwalące ich postawę:

Chwała piłkarzom że w związku z takimi kłopotami, wychodzą na boisko i nie odpuszczają. - napisał pan Krzysztof

W piątek zawodnicy nie pojawili się na treningu. W ten sposób chcieli pokazać swoje niezadowolenie z aktualnej sytuacji, pisaliśmy o tym tutaj: Górnik znów zalega z pensjami.

Kiedy piłkarze Górnika dostaną wypłaty?

W komunikacie wydanym przez Górnika Zabrze S.A. pojawia się także zapowiedź szybkiego uregulowania dwumiesięcznych należności

W związku z tym, zgodnie z ustaleniami z wczorajszego spotkania zarządu z pierwszą drużyną, wszelkie zaległości wobec piłkarzy oraz sztabu szkoleniowego zostaną uregulowane do końca przyszłego tygodnia - napisał klub na swoim profilu facebook’owym.

Czyżby w finansach klubu miała nadejść poprawa? Miejmy nadzieję, że kryzys (w dużej mierze wizerunkowy) uda się zażegnać, a podobne sytuacje już się nie pojawią. Choć Górnik dalej czeka na kilka zaległych milionów, najnowsze informacje nastrajają raczej pozytywnie.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również