Wiadomości z Zabrza

GOLD CONTEST 2020 powraca!

 • Dodano: 2020-01-16 09:30, aktualizacja: 2020-02-25 09:59

Już 7 i 8 marca 2020 roku odbędzie się III edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca GOLD CONTEST.

W tym roku również turniej podzielony został na dwa dni oraz style taneczne. Pierwszego dnia zaprezentują się formacje, mini formacje, duety taneczne związane z tańcem współczesnym, disco-dance. Natomiast drugiego dnia zobaczymy zmagania uczestników w tańcu nowoczesnym i hip-hopie. W turniej mogą wziąć udział dzieci, młodzież oraz dorośli. Wszystkie występy oceni znakomite jury składające się z instruktorów, wykształconych pedagogów tańca, choreografów. Najwyższą nagrodą przydzieloną w każdej kategorii tanecznej jest GRAND PRIX czyli największy puchar i nagroda pieniężna w wysokości 500 zł.  

To dwa dni przepełnione tańcem i zdrowiej rywalizacji

Śląsk ugości tancerzy z całej polski ale także osoby, które będą chciały zobaczyć zmagania tancerzy oraz wykonywane choreografie na wysokim poziomie. Jest to jedyna tego typu impreza w naszym regionie. Turniej odbywa się pod Patronatem dwóch prezydentów Zabrza oraz Gliwic co znacznie podwyższa rangę wydarzenia oraz wzbudza zainteresowanie większej ilości osób. 

Organizatorzy czyli osoby na co dzień pracujące w Studiu Tańca LET’S DANCE dokładają wiele starań aby i w tym roku turniej był na wysokim poziomie. 

Wstęp na wydarzenia dla widza jest bezpłatny, widzimy się na Hali Widowiskowo - Sportowej MOSiR przy ulicy Jana Matejki 6 w Zabrzu. Rozpoczynamy od godziny 9:00. 

Zapraszamy! Nie może was zabraknąć. 

GOLD CONTEST 2020 powraca!

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • Antoni.

  Koronowirus?!Witam napiszę tylko tyle a może aż tyle.Jak nasze miasto Zabrze przygotowane jest na epidemię Koronowirusa????? Otóż wcale nie jest przygotowane nic ! To bardzo ważny problem dla mieszkańców tego miasta z tego co robiłem i gdzie byłem to te najważniejsze instytucje nie są nic zorganizowane i przygotowane na tą epidemię i zastanawia mnie na co czekają????? chyba na to jak będzie za późno,żaden szpital w Zabrzu nie ma żadnego programu i przygotowania na tą epidemię ( I PROSZĘ NIE WIERZYĆ W ICH BAJKI ) WIEM O TYM NA PEWNO !!!,podobnie jest w Polsce, tego tematu nie będę drążył bo co innego mówią a co innego robią w Telewizji z Panem Kurskim ( propagandzistą ) na czele, proszę wrócić do tego mojego forum jak Koronowirus (Nie daj Boże ) rozprzestrzeni się w Zabrzu i po całej Polsce.Nie wiem czy Władze Miasta nie mają środków na tego typu działania czy nie dopuszczają myśli o takim poważnym problemie, po prostu NIE ROZUMIEM I NIE CHCĘ ZROZUMIEĆ.Poczekam na kolejne wybory..

 • Antoni :)

  Nie wychodź z domu i może będziesz bezpieczny :D Czy poszaleliście z tym wirusem?

 • Waldek

  Jak Pan może pokazywać się pod Pana Antoniego on jest inny piszę bardzo sensownie .

 • JACEK

  Nie wiem kto napisał ten komentarz na który odpisuję może też ma na imię Antoni a może podszywa się pod tego prawdziwego , który piszę mądrze.

 • M. Sztajer

  Czy impreza jest aktualna w związku z zagrożeniem koronowirusem?

 • Antoni.

  Witam otóż nie jest i zaraz to opiszę..

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.