Wiadomości z Zabrza

Ferie zimowe w mieście. Półkolonie "Zdobywamy swoje szczyty"

  • Dodano: 2023-11-29 07:30, aktualizacja: 2023-11-29 07:44

Ferie zimowe w mieście też mogą być ciekawe i pełne przygód. Udowodni to Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu, które zaprasza dzieci z naszego miasta do udziału w półkoloniach. Instytucja przygotowała dwa turnusy pn. „Zdobywamy swoje szczyty”. Nabór uczestników rozpoczyna się już w najbliższy poniedziałek, 4 grudnia.

Półkolonie zimowe w Zabrzu

W półkoloniach mogą wziąć udział dzieci uczęszczające do I-V klasy szkoły podstawowej w Zabrzu i są zameldowane na terenie Miasta Zabrze. Nabór na oba turnusy projektu prowadzony jest od dn. 04.12.2024 r. – 08.12.2023 r. w Centrum Rozwoju Rodziny w godzinach 7:30-15:30 oraz drogą mailową na adres: zapisy@crr.miastozabrze.pl. Uczestnictwo w „ Zdobywamy swoje szczyty” jest bezpłatne.

Głównym miejscem realizacji projektu będzie budynek byłego kina „Energetyk” przy ul. Wolności 416, ale dzieci w trakcie półkolonii będą przemieszczały się do różnych miejsc na terenie Zabrza, zgodnie z harmonogramem każdej grupy.

W obu turnusach weźmie udział 80 uczestników. Dzieci będą spędzały czas w ciekawych miejscach w Zabrzu. Istotą przedsięwzięcia jest przedstawienie najmłodszym mieszkańcom Zabrza jako ciekawego miejsca, w którym można rozwijać swoje zainteresowania i pasje.

Regulamin naboru, dokładne zasady, warunki i tryb rekrutacji, a także wymagane dokumenty znajdą Państwo na stronie Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu.

Przedsięwzięcie pn. „ Zdobywamy swoje szczyty” odbywa się w ramach projektu „Miasto Przestrzenią Rozwoju” ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.

Ferie zimowe w mieście. Półkolonie "Zdobywamy swoje szczyty"

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również