Wiadomości z Zabrza

Fantastyczne wakacje z "Kali Sie Bajtlom". Zajęcia wakacyjne dla dzieci w Zabrzu

  • Dodano: 2023-07-18 08:30, aktualizacja: 2023-07-18 11:39

Zabrzańska Fundacja Wspomagająca Rozwój Dzieci, "Kali Sie Bajtlom", zaprasza dzieci w wieku od 6 do 14 lat na fantastyczne wakacyjne zajęcia.

Od lipca do września, w ramach projektu, organizowane są różnorodne aktywności, które pozwalają dzieciom rozwijać swoje umiejętności i cieszyć się wakacyjnymi atrakcjami.

Wakacyjne zajęcia dla dzieci

W Dzielnicowym Ośrodku Kultury w Kończycach dzieci będą miały okazję skorzystać z następujących bezpłatnych zajęć:

  • Nauka gry w szachy (wiek: od 7 lat) - Czwartki o godzinie 17:00. Dzieci będą miały możliwość nauki szachów i doskonalenia swoich umiejętności gry.
  • Joga dla dzieci w plenerze (wiek: od 10 lat) - Środy o godzinie 16:30. Zajęcia jogi pozwolą dzieciom na wyciszenie, relaks i rozwijanie elastyczności ciała.
  • Warsztat kreatywności (wiek: od 14 lat) - 29 sierpnia o godzinie 16:30. Młodzież będzie miała szansę wyrazić swoją kreatywność i rozwijać umiejętności artystyczne.
  • Nauka pływania na kajaku z Pauliną Paszek (wiek: od 6 lat) - Wrzesień - dokładne miejsce wydarzenia i data zostaną podane w późniejszym terminie. Dzieci będą miały okazję nauczyć się pływać na kajaku pod okiem profesjonalnej instruktorki.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne, jednak ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Aby zapisać swoje dziecko na zajęcia, należy skontaktować się pod numerem telefonu: 509 429 409.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również