Wiadomości z Zabrza

Efektowne gole Madeja i Łuczaka w cyberprzestrzeni

  • Dodano: 2015-02-12 08:15, aktualizacja: 2015-02-11 12:41
Wielkimi krokami zbliża się start rundy wiosennej i mecz Górnika z Koroną Kielce. Mamy nadzieję, że kibice biało-niebiesko-czerwonych będą świadkami wielu pięknych bramek, jak w klipie wykonanym przez fanów futbolu elektronicznego z Piekar Śląskich.
 
 
 
Sebastian i Bartek przez trzy dni sterowali piłkarzami Górnika w popularnej grze Fifa15 w wersji PS4. O pomoc prosili też znajomych, a gdy już wybrali fragmenty z najładniejszymi bramkami, musieli jeszcze zmierzyć się z montażem, co również zabrało im sporo czasu. Klip zawiera pięć - ich zdaniem - najładniejszych bramek strzelonych przez piłkarzy Górnika. Efekt jest wyśmienity! - To był nasz autorski pomysł. W internecie można znaleźć podobne rzeczy, ale chcieliśmy zrobić coś innego - tłumaczy Sebastian, wielki fan gier elektronicznych.
 
- Graliśmy z kuzynem na różnych poziomach zaawansowania. Zaczęliśmy od najwyższego, ale tam trudno jest zdobyć ładną bramkę, bo gole padają najczęściej z bliska. Dwie bramki z naszego filmu pochodzą z poziomu średniego, dwie z niskiego, a jedna z gry on-line. Fajnie bramki strzela się Łukaszem Madejem. Dobrze radzą sobie Jeż, Iwan czy Łuczak, ale nie wszystkimi można zdobyć gola "stadiony świata".
 
- Mamy w planach jeszcze jeden, podobny projekt związany z Górnikiem, ale na jego realizację będziemy potrzebowali więcej czasu. Mam nadzieję, że spodoba się kibicom, których też chcielibyśmy zaprosić do gry - kończy z optymizmem Sebastian.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.