Wiadomości z Zabrza

Dzielnicowi reanimowali mężczyznę. Uratowali mu życie

  • Dodano: 2020-09-04 14:00

W trakcie przeprowadzanej przez dzielnicowych interwencji na ulicy Klonowej, jeden z jej uczestników przewrócił się na ziemię bez oznak życia. Okazało się, że mężczyzna nie oddycha.

Natychmiastowa reakcja dzielnicowych z pierwszego komisariatu uratowała życie 73-latka

W środę dzielnicowi - mł. asp. Robert Rusek i st. asp. Andrzej Cieśla wykonywali obchód swoich rejonów. Tuż po 10.00 zjawili się w okolicach ulicy Klonowej, gdzie zauważyli grupę osób w miejscu, w którym często pity jest alkohol. Dzielnicowi podjęli wobec nich interwencję. W pewnym momencie 73-letni mężczyzna, który był uczestnikiem interwencji, stracił przytomność i przewrócił się na ziemie. Niestety okazało się, że mężczyzna jest nie tylko nieprzytomny, ale również nie oddycha.

W związku z tym dzielnicowi wezwali pogotowie oraz rozpoczęli akcję reanimacyjną

Policjanci prowadzili resuscytację aż do przyjazdu pogotowia ratunkowego, a następnie asystowali ratownikom w jej dalszym prowadzeniu. Prowadzona wspólnie z ratownikami akcja przeniosła oczekiwany skutek - mężczyzna, choć dalej nieprzytomny, zaczął samodzielnie oddychać. Następnie, w asyście dzielnicowych, został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu dalszej pomocy medycznej.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • boluś

    CZAD ' piyrw doprowadzili potym odratowali. 0 -0.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.