Wiadomości z Zabrza

Dialog Możliwości

  • Dodano: 2016-06-10 12:00
Projekt społeczny organizowany przez Agencję Lizard przy partnerstwie z Klastrem Biznesów Kreatywnych oraz współpracy z FAJNĄ Spółdzielnią Socjalną.
 
 
Wydarzenie odbędzie się 16 czerwca o godz. 18 w Laboratorium Biznesów Kreatywnych mieszczącym się przy ul. Hagera 41 w Zabrzu (budynek Demex).
 
 
Dialog Możliwości to także projekt, który inspiruje do działania i pokazuje, jak wiele istnieje możliwości do osiągnięcia własnego sukcesu. A także w jaki sposób można przerodzić pasję w sposób na życie i biznes. Podczas projektu zaprezentowane zostaną możliwości rozwoju kariery, przedstawione dobre i sprawdzone praktyki, a także zostanie pokazane, w jaki sposób można wpływać również na społeczeństwo i środowisko.
 
 
Podczas wydarzenia uczestnicy porozmawiają o innowacjach, zarządzaniu, a także współpracy. Poruszą tematy związane głównie z nowoczesnymi trendami w marketingu, sprzedaży oraz budowaniu i rozwoju marek. A wszystko to zostanie przedstawione w perspektywie tych osób, które pasję przerodziły w sposób na życie ibiznes.
 
Podczas wydarzenia prelegentami będą osoby związane z FAJNĄ Spółdzielnią Socjalną:
 
  •     Sławomir Nawrot - na co dzień manager, brał udział w wielu międzynarodowych projektach związanych z rozwojem przedsiębiorczości społecznej, posiada doświadczenie w ponadnarodowej i transgranicznej kooperacji w obszarze ekonomii społecznej, wykwalifikowany w prowadzeniu szkoleń oraz warsztatów z zakresu aktywizacji społecznej i zawodowej.
  •     Bogusław Kamiński - przedsiębiorca społeczny, koordynator, posiada ponad dwudziestoletni staż pracy w organizacjach pozarządowych i działalności społecznej na rzecz grup zagrożonych wykluczeniem ze szczególnym uwzględnieniem osób z niepełnosprawnościami oraz mniejszości narodowych. Praktyk w obszarze inkubowania przedsiębiorstw społecznych według wzorców francuskich - Couveuse, brytyjskich - Replicator, amerykańskich – NESsT.
 
Panowie opowiedzą o tym, czym jest i jak funkcjonuje Przedsiębiorstwo Społeczne.
 
 Kolejnymi prelegentami będą Łukasz i Kamil z Join The Trip:
 
  •     Łukasz Hatłas – człowiek od spraw technicznych. Połączenie wielu skrajności w jednej osobie. Muzyk szukający natchnienia w intensywnym rytmie życia, a zarazem inżynier podporządkowujący bieg wydarzeń racjonalnemu, analitycznemu myśleniu. Podróżnik i obywatel świata szukający własnego miejsca pośród wielu narodowości i kultur. Z nim na pokładzie żadna sytuacja nie jest bez wyjścia!
  •     Kamil Ordysiński – główny organizator wypraw, mistrz organizacji i planowania budżetowych wyjazdów. Zgłębia arkana lotniczej magii – "loty za złotówkę", to jego chleb powszedni. Tanie noclegi w luksusowych apartamentach – nie problem. Zjeździł większość krajów Europy i Azji Południowo – Wschodniej. Z zamiłowania fotograf, meloman oraz podróżnik. Z wykształcenia inżynier logistyki, cały czas szukający swojego miejsca na ziemi.
 
Ostatnim prelegentem będzie Szymon Wesołowski - właściciel firmy Wesołowski Corporation - outsourcing & event service zajmującej się outsourcingiem dla firm zewnętrznych i organizacją eventów, Prezes klubów sportowych TS 10 Zabrze i GKS Walka Zabrze. Trener drużyny futsalowej NBIT Gliwice U-20 i LKS Strzelec Gorzyczki oraz trener drużyny beach soccera UKS Milenium Gliwice. Ambasador Ligi Nike Playarena.
 
 
Podczas wydarzenia jego uczestnicy wspierać będą Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży "Wielka Flota Zjednoczonych Sił". Wstęp jest bezpłatny.
 
 
Projekt składa się z dwóch etapów; prelekcji oraz panelu dyskusyjnego. A następnie z nieoficjalnej części - wymiany wspólnych kontaktów.

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również