Wiadomości z Zabrza

Czas na biznes

  • Dodano: 2015-11-12 09:45, aktualizacja: 2016-12-03 10:33
Masz pomysł na biznes, to się śpiesz! Kolejna edycja konkursu na najlepszy biznesplan zbliża się do końca. Zgłoszenia są przyjmowane tylko do 30 listopada. Jest to konkurs, mający pobudzić aktywność gospodarczą w Zabrzu. Mogą w nim wziąć udział osoby prywatne i mikroprzedsiębiorcy. Wystarczy dobry pomysł na biznes. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
 
 
Informacje na temat konkursu oraz sposobu zgłoszenia i regulaminu są dostępne na stronie internetowej zabrzańskiego magistratu:
 
 
Konkurs został zorganizowany z inicjatywy prezydent miasta - Małgorzaty Mańki-Szulik. Jego realizacją zajmują się Urząd Miejski oraz Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości. Konkurs przebiega w trzech etapach, a laureatów poznamy na początku grudnia. W poprzedniej edycji laureaci otrzymali nagrody o wartości około 150 tys. zł. Wśród nich była zarówno gotówka, jak i lokale na prowadzenie działalności gospodarczej, programy komputerowe, promocja medialna, sesje coachingowe, kursy językowe, obsługa prawna i językowa, gotowe strony internetowe, urządzenia biurowe, bonusy edukacyjne, wypoczynkowe i wiele innych.
 
 
Przypominamy, że konkurs ma zasięg europejski. Wspierają go nie tylko władze miasta, ale i organizacje otoczenia biznesu oraz firmy z całej Polski. Dzięki ich pomocy znaczenie konkursu stale rośnie, a wsparcie laureatów w ich działalności biznesowej jest coraz większe. Ich osobisty sukces niesie określone korzyści także dla przedsiębiorczości w mieście, regionie i kraju.
Czas na biznes

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również