Wiadomości z Zabrza

"Bieg rodziny i par zakochanych" w parku Pileckiego

  • Dodano: 2021-09-16 13:30, aktualizacja: 2021-09-21 13:39

W pierwszą niedzielę października Rada dzielnicy Zaborze-Południe i Miasto Zabrze organizują bieg przełajowy dla rodziny i zakochanych par w parku Pileckiego. Udział w nim może wziąć każda osoba powyżej 16 roku życia.

"Bieg rodziny i par zakochanych"

Zawody będą odbywać się na terenie parku Rotmistrza Pileckiego w niedzielę 3 października o 12:00. Pary lub rodziny zostaną związane szarfami i muszą pozostać związane aż do przekroczenia linii mety. Bieg odbędzie się w dwóch dystansach: 3000m i 1300m. Podczas biegu dopuszcza się możliwość noszenia partnera na rękach, ramionach itd. Bieg par należy zakończyć pocałunkiem za linią mety, tylko wtedy będzie uznany za zakończony. W biegu mogą brać udział pary jednopłciowe. 

Nagrody dla najlepszych

Każdy uczestnik dostanie dyplom, medal i poczęstunek. Dla czterech najlepszych rodzin i dziesięciu najlepszych par przygotowano nagrody rzeczowe, a zwycięska para otrzyma nagrodę niespodziankę. 

Aby zgłosić swój udział w biegu, wystarczy skontaktować się z Radą Dzielnicy Zaborze-Południe osobiście lub telefonicznie pod nr 882-142-960. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność podczas zapisów.

Na czas organizacji zawodów zostanie na terenie parku wstrzymany ruch rowerowy i ograniczony ruch pieszy. Po zakończeniu biegu planowana jest zabawa i poczęstunek dla uczestników.
 

„Bieg rodziny i par zakochanych

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.