Wiadomości z Zabrza

"Bajtel w Fliharmoni" czeka na twój głos w plebiscycie Słoneczniki 2019

  • Dodano: 2019-09-05 08:15, aktualizacja: 2019-09-04 10:55

Koncert „Bajtel w Filharmoni”, którego autorem jest Filharmonia Zabrzańska, został zgłoszony do plebiscytu portalu CzasDzieci.pl na najlepszą inicjatywę dla dzieci w wieku 0-14 lat.

Głosowanie potrwa do najbliższego poniedziałku (9 września).

Portal CzasDzieci.pl, jako wieloletni pośrednik między miejscami edukacji i kultury a rodzicami, pragnie wyróżnić najbardziej oddanych dzieciom organizatorów. Chce docenić i nagrodzić organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju młodych adresatów, będąc równocześnie najlepszą rozrywką.

Podstawowym założeniem konkursu jest oddanie głosu rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym dane inicjatywy. To rodzic, jako osoba najbliższa dziecku, najlepiej wie, jak bawiły się dzieci na danych zajęciach i co wyniosły z nich wartościowego. Dlatego to właśnie rodzice poproszeni zostali o zgłaszanie i komentowanie najwartościowszych według nich inicjatyw, w których uczestniczyli w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy oraz głosowanie na nominowane wydarzenia i oceniane ich.

Plebiscyt Słoneczniki odbywa się już po raz dziewiąty w Krakowie i czwarty na terenie województwa śląskiego. Przyznane zostaną statuetki Złotych Słoneczników 2019 i Nagrody Rodziców w sześciu kategoriach: język, logika, sztuki wizualne, muzyka, ruch oraz przyroda.

Swój głos można oddać pod adresemhttps://sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-slask-2019.php

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.