Wiadomości z Zabrza

Aresztowany za znęcanie się nad konkubiną

  • Dodano: 2021-02-12 06:00, aktualizacja: 2021-02-11 18:09

Mężczyzna, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją konkubiną, został zatrzymany przez zabrzańskich policjantów z pierwszego komisariatu.

Podejrzany na czas trwającego postępowania został aresztowany na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.

Policjanci z I komisariatu zatrzymali 32-letniego mieszkańca Zabrza, który od maja ubiegłego roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją 25-letnią partnerką. 32-latek wszczynał awantury, wyzywał kobietę, używał wobec niej przemocy fizycznej, a podczas jednej z awantur zniszczył jej telefon. W poniedziałek 25-latka postanowiła przerwać pasmo przemocy i powiadomiła zabrzańską policję. Mężczyzna został zatrzymany. Ponadto w trakcie przeszukania w jego mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki w postaci marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty dotyczące znęcania się nad swoją partnerką, zniszczenia mienia oraz posiadania narkotyków. Na czas trwania postępowania decyzją sądu mężczyznę aresztowano na okres 3 miesięcy. Za znęcanie się podejrzanemu grozi kara do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.