Wiadomości z Zabrza

Areszt za znęcanie się nad żoną i napaść z nożem na policjantów

  • Dodano: 2019-01-17 10:45

Policjanci z I komisariatu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad żoną. Groził jej śmiercią, a interweniujących funkcjonariuszy zaatakował nożem. Na wniosek prokuratury mężczyzna został aresztowany na okres 3 miesięcy.

Do zdarzenia doszło w mieszkaniu w centrum Zabrza. Policjanci zostali wezwani do awantury domowej, w trakcie której mężczyzna, znajdujący się pod wpływem alkoholu, zniszczył telewizor i akwarium. Do tego znieważył interweniujących policjantów i groził im nożem. 43-latek został aresztowany. Był pod wpływem alkoholu.

W trakcie czynności okazało się, że zatrzymany od października 2018 roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną, wszczynając awantury, niszcząc sprzęty domowe, poniżając kobietę, szarpiąc i grożąc jej pozbawieniem życia. Na wniosek zabrzańskiej prokuratury, mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Robertinho

    hromani na wiesz, Zabrze myślę nie jest takie złe. W Gdańsku potrafią nawet zabić Prezydenta...

  • hromani

    A ja dopiero co słyszałem taką piosenkę w TVZ że Zabrze jest takie och i ach, żeby tu zamieszkać itd. - a tu jest syf, kiła i mogiła - nawet kradną samochody.

  • diabel1

    Jak wszędzie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również