Wiadomości z Zabrza

Akcja Centralnego Biura Śledczego Policji w Mikulczycach!

  • Dodano: 2022-12-06 12:30

Dziś na terenie zabrzańskiej dzielnicy Mikulczyce prowadzona była akcja Centralnego Biura Śledczego Policji. 

Akcja CBŚP w Zabrzu

We wtorek 6 grudnia w Mikulczycach przy ul. Chopina Centralne Biuro Śledcze Policji prowadziło swoje działania.

- Na chwilę obecną mogę potwierdzić, że policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji wykonują działania na terenie miasta Zabrze. Z uwagi na dobro prowadzonego postępowania nie mogę udzielić szczegółowych informacji na temat zakresu i przedmiotu wykonywanych czynności - przekazała portalowi Zabrze112.pl podinsp. Iwona Jurkiewicz, rzecznik prasowy Centralnego Biura Śledczego Policji.

Jak poinformował mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu, policjanci z Zabrza dostali informację, że w naszym mieście odbędzie się dziś akcja CBŚP. Akcja prawdopodobnie już się zakończyła. 

Na ul. Chopina doszło do kolizji pojazdu Tur z Katowic z pojazdem cywilnym, jednak nie miało to związku z prowadzonymi działaniami.

- Doszło do kolizji z jednym z pojazdów, ale nie miało to nic wspólnego z tą akcją. To nie było po jakimś pościgu, było to przypadkowe zdarzenie. Pojazd zderzył się z samochodem cywilnym – poinformował oficer prasowy zabrzańskiej komendy i jak dodał, zdarzenie to miało miejsce dwie godziny temu (ok. godz. 10:30).

Na ten moment brak szczegółowych informacji na temat przeprowadzonej przez CBŚP akcji.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również