Wiadomości z Zabrza

Akcja CBŚ w Zabrzu - zatrzymano trójkę podejrzanych w sprawie zabójstwa Wojciecha N.

  • Dodano: 2019-12-11 11:15

W sobotę w Zabrzu miała miejsce akcja Centralnego Biura Śledczego. Na rogu ulic Hutniczej i Bytomskiej zatrzymano trzech mężczyzn powiązanych z zabójstwem Wojciecha N., którego ciało znajdowało się w lesie niedaleko Słupska.

Policyjne zatrzymania miały miejsce na terenie Zabrza oraz Słupska

W sobotę 7 grudnia policja przeprowadziła zatrzymania łącznie 9 mężczyzn. Trójka z nich przebywała na terenie Zabrza, pozostała szóstka została aresztowana w Słupsku. Wszyscy są podejrzani o związek z zabójstwem Wojciecha N., którego zwłoki zostały ujawnione w kompleksie leśnym niedaleko Słupska, pomiędzy miejscowościami Siemianice i Jezierzyce.

Zatrzymane osoby to mieszkańcy Słupska oraz Trójmiasta, w większości bardzo dobrze znani Policji z uwagi na ich wcześniejszą karalność oraz powiązania ze światem przestępczym. Trójce spośród zatrzymanych mężczyzn zostały przedstawione zarzuty udziału w zabójstwie Wojciecha N. Prócz tego części zatrzymanym zostały przedstawione zarzuty posiadania narkotyków, posiadania broni palnej gazowej, bądź zarzuty utrudniania śledztwa oraz zacierania śladów przestępstwa - informuje Prokuratura Okręgowa w Słupsku.

Oprócz zabójstwa część zatrzymanych ma również postawione zarzuty posiadania narkotyków, gazowej broni palnej, zacierania śladów i utrudniania śledztwa.

Wojciech N. zaginął na początku miesiąca - ostatni raz żywy był widziany w poniedziałek 2 grudnia, a sprawę zaginięcia prowadziła policja w Lęborku. Następnie sprawą zajęło się CBŚP.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.