Wiadomości z Zabrza

Agresywny 30-latek zatrzymany z narkotykami. Uszkodził drzwi w mieszkaniu byłej partnerki

  • Dodano: 2022-05-27 12:15

Policjanci z Komisariatu V policji w Zabrzu zatrzymali 30-latka. Mężczyzna uszkodził drzwi w jednym z mieszkań przy ulicy Jordana, a na dodatek posiadał przy sobie amfetaminę. Zatrzymany usłyszał już zarzut dotyczący posiadania narkotyków i uszkodzenia mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

30-latek uszkodził drzwi w jednym z mieszkań przy ul. Jordana. Miał przy sobie narkotyki

Policjanci z zabrzańskiej piątki, w środę po godzinie 23.00, zostali wezwani na interwencję do jednego z budynków mieszkalnych przy ulicy Jordana. Z zawiadomienia wynikało, że agresywny mężczyzna ma awanturować się na klatce schodowej i uderzać w drzwi wejściowe do jednego z mieszkań.

Kiedy mundurowi przybyli na miejsce okazało się, że awanturującym się mężczyzną jest 30-letni mieszkaniec Zabrza. Mężczyzna był silnie pobudzony i agresywny. Wyraźnie wyczuwalna była od niego woń alkoholu. W rozmowie ze świadkami mundurowi wstępnie ustalili, że zatrzymany przyszedł, do swojej byłej partnerki i chciał wyjaśnić z nią kwestie finansowe. W trakcie przeszukania 30-latka policjanci ujawnili przy nim i zabezpieczyli torebkę z zawartością amfetaminy, a przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że miał 1,52 promila alkoholu w organizmie.

30-latek usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia i posiadania narkotyków. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również