Wiadomości z Zabrza

38-latek w mieszkaniu miał znaczne ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat więzienia! [FILM

  • Dodano: 2023-05-11 11:00

Policjanci z Komisariatu III Policji w Zabrzu zatrzymali 38-latka, który w swoim mieszkaniu posiadał przeszło 300 gramów narkotyków. Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Do zatrzymania 38-latka doszło w miniony poniedziałek

Policjanci z Komisariatu III Policji w Zabrzu na polecenie prokuratora mieli doprowadzić mężczyznę na czynności w sprawie, która dotyczyła uporczywego nękania. W trakcie zatrzymania stróże prawa znaleźli przy 38-latku niewielką ilość marihuany. W takiej sytuacji koniecznie było przeszukanie jego mieszkania. W wyniku tej czynności mundurowi znaleźli 256 gramów amfetaminy i 103 gramy marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Prokurator skierował do zabrzańskiego sądu wniosek o zastosowanie wobec 38-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd podzielił argumentację prokuratora i umieści zatrzymanego w areszcie na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również