21-latek z Rudy Śląskiej pobił zabrzanina, bo ten zwrócił mu uwagę

Czas czytania: 3 min.

Policjanci z zabrzańskiej “trójki” zatrzymali we wtorek 21-letniego mężczyznę, który 5 lutego bieżącego roku dokonał uszkodzenia ciała 60-letniego mężczyzny. Sprawca wielokrotnie uderzał 60-latka, w wyniku czego stracił on przytomność. Decyzją Prokuratury wobec 21-latka został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do 5 lat.

21-latek z Rudy Śląskiej pobił mieszkańca Zabrza

Do zdarzenia doszło 5 lutego bieżącego roku, kiedy po godzinie 22:00 nieznany mężczyzna zakłócał spokój mieszkańcom jednego z mieszkań przy ulicy Kalinowej, dzwoniąc wielokrotnie domofonem. Kiedy jeden z lokatorów postanowił wyjść z mieszkania, aby zwrócić mu uwagę, po wyjściu z budynku został przez mężczyznę zaatakowany smyczą z metalową końcówką. Sprawca kilkukrotnie uderzał mężczyznę w okolice głowy, w wyniku czego stracił on przytomność.

Na miejsce przyjechał Zespół Ratownictwa Medycznego, który zabrał poszkodowanego 60-latka do szpitala. W wyniku przeprowadzonych czynności, policjanci z III Komisariatu, ustalili tożsamość sprawcy. We wtorek policjanci zatrzymali 21-letniego sprawcę na terenie Rudy Śląskiej.

Decyzją Prokuratury wobec 21-latka został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności, a o jego dalszym losie zadecyduje Sąd.

                

Wioletta Baborska
Źródło: KMP Zabrze

Komentarze (2) DODAJ

I bardzo dobrze niech pokażą że jest zamykamy
hanys
nie podniecaj się tak, bo herzszlagu dostaniesz z emocji
komediant powiatowy

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe