Sezon letni na Kąpielisku Leśnym w Zabrzu zakończony
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zabrzu ogłosił zakończenie sezonu letniego na Kąpielisku Leśnym, które w tym roku przyciągnęło wielu gości. Po intensywnych miesiącach, podczas których mieszkańcy i turyści korzystali z obiektu, kąpielisko zostanie zamknięte do 14 września. W tym czasie odbędą się prace porządkowe związane z zakończeniem sezonu kąpielowego.
Powrót na teren kąpieliska od 15 września
MOSiR Zabrze ma jednak dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników natury i spacerów. Od 15 września Kąpielisko Leśne ponownie otworzyswoje bramy – tym razem nie dla kąpiących się, ale dla spacerowiczów. Co więcej, teren będzie dostępny bezpłatnie, a właściciele psów będą mogli przyprowadzać swoich czworonożnych przyjaciół. To doskonała okazja, by cieszyć się pięknem otoczenia i spokojem, jaki oferuje teren kąpieliska poza sezonem.
Podziękowania i zaproszenie na przyszły sezon
MOSiR serdecznie dziękuje wszystkim gościom za odwiedziny w tym sezonie. Już teraz zaprasza nie tylko na spacery od 15 września, ale również na przyszłoroczny sezon kąpielowy, który z pewnością przyniesie wiele atrakcji.


![Zima w mieście? Tylko z kulturą! TOP wydarzenia w regionie [30.01 – 05.02]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/Free-7.jpg)

![Zabrze w akcji – 492 tys. zł na WOŚP! [FOTO]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/WOSP-Final-Zabrze-2026-fot.-Pawel-JaNic-Janicki-300-1600x1067-1.jpg)
![Koncert Noworoczny w Zabrzu z Orkiestrą Muzeum Górnictwa i wyjątkowymi gośćmi [FOTO]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/621185877_1319372476882325_6479694878201008173_n.jpg)











Dodaj komentarz