Credit Agricole Bank Polska S.A - Wolności Zabrze

Logo Credit Agricole Bank Polska S.A - Wolności Zabrze

Adres i telefon

ul. Wolności 287
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia: nieczynne
  • Poniedziałek: 9:00 - 17:00
  • Wtorek: 9:00 - 17:00
  • Środa: 9:00 - 17:00
  • Czwartek: 9:00 - 17:00
  • Piątek: 9:00 - 17:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Credit Agricole Bank Polska S.A - Wolności

Witamy w Credit Agricole.

Jesteśmy częścią jednej z największych i najbardziej stabilnych grup finansowych na świecie, która działa w 47 krajach i obsługuje ponad 51 miliony osób. Codziennie rozmawiamy z klientami na całym świecie i słuchamy ich historii.

Bo tym właśnie różnimy się od innych banków: zawsze uważnie słuchamy tego, co do nas mówisz. Szczerze rozmawiamy o możliwościach i uczciwie oferujemy ci tylko takie produkty, jakich naprawdę potrzebujesz. Klienci to doceniają. Według niezależnych badań instytutu Millward Brown Credit Agricole jest najchętniej polecanym bankiem w Polsce. A według danych Krajowej Izby Rozliczeniowej jest także najczęściej wybieranym bankiem przez klientów, którzy decydują się na przeniesienie konta z innych banków.

W Credit Agricole możesz korzystać z usług bankowości codziennej (konta, karty, lokaty itp.) i niemal wszystkich rodzajów kredytów. Do Twojej dyspozycji są nasi specjaliści od leasingu, faktoringu, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej. Działamy na różnych polach biznesowych, a naszymi klientami są osoby indywidualne, małe i średnie firmy, duże międzynarodowe korporacje, a także rolnicy i przedsiębiorstwa z branży rolnej.

Nie ograniczamy się tylko do usług finansowych. Proponujemy także szeroki wybór ubezpieczeń: komunikacyjnych, majątkowych, czy życiowych. Mamy bardzo duże doświadczenie na rynku kredytów konsumenckich. Nasze kredyty ratalne, znane pod marką CA Raty, dostępne są w prawie 12 tys. punktów sprzedaży w całej Polsce. A nasze wyjątkowe karty kredytowe dają prawo do zniżek do 55 proc. w 10 tys. sklepów i punktów usługowych zrzeszonych w największym w Polsce Klubie Rabatowym.

Nasze usługi i produkty są łatwo dostępne: o każdej porze możesz korzystać z aplikacji mobilnej CA24 albo e-banku na stronie internetowej. Mamy także sieć blisko 400 placówek w reprezentacyjnych miejscach we wszystkich większych miastach w Polsce, w których pracują profesjonalni i przyjaźni doradcy chętni do pomocy w każdej sprawie.

To wszystko jest do Twojej dyspozycji
Cały Bank dla Ciebie

Polecenia i opinie (1)

Dodaj opinię
  • Credit Agricole Bank Polska S.A - Wolności posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Zabrza od 2019 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.