Wiadomości z Zabrza

Zabrze: deweloper wyjaśnia, dlaczego warto kupić mieszkanie w tym mieście!

  • Dodano: 2023-12-05 10:30, aktualizacja: 2023-12-05 11:43

Wizerunek Zabrza i okolic od pewnego czasu, w zawrotnym tempie, zmienia się nie do poznania – zarówno w zakresie dróg, jak i zabudowań. Odświeżone parki i miejskie skwery, nowoczesne centrum przesiadkowe i nowe obiekty rekreacyjne to tylko niektóre z najnowszych zmian. Wśród atutów miejscowości nie można też pominąć wyjątkowego pod względem architektonicznym teatru i najstarszego na Górnym Śląsku kina studyjnego. Bez wątpienia Zabrze to dobre miejsce, by uwić w nim gniazdko – czy to w pojedynkę, czy z rodziną lub w parze. Jakie zalety mają mieszkania deweloperskie w okolicy?

Czym wyróżniają się nowe apartamenty w Zabrzu?

Zmiany na mapie miasta to nie tylko budowa centrum przesiadkowego, rozbudowa infrastruktury związanej z elektromobilnością oraz przebudowa ścieżek rowerowych, ale i nowe inwestycje deweloperskie na rynku pierwotnym. Doskonałe skomunikowanie z najważniejszymi miejscami aglomeracji powoduje, że nawet osoby pracujące w okolicznych miejscowościach decydują się na zakup mieszkania właśnie w Zabrzu. Duże zainteresowanie nie dziwi, jeśli przyjrzymy się atutom, które wyróżniają nowe apartamenty. Ekologiczne systemy, czyli między innymi stacje do ładowania elektrycznych samochodów i innych pojazdów oraz panele fotowoltaiczne, to rozwiązania nieczęsto spotykane na osiedlach, a doceniane przez dzisiejszych nabywców. Nie bez znaczenia są też duże parkingi, balkony i ogródki przynależące do poszczególnych mieszkań, windy i estetycznie zaaranżowane części wspólne.

Lokalizacja nowych mieszkań deweloperskich w Zabrzu

Dużą popularnością cieszą się szczególnie mieszkania deweloperskie w Grzybowicach i w centrum Zabrza dewelopera dom100. Oba kompleksy mogą pochwalić się znakomitą lokalizacją – blisko szkół i przedszkoli, punktów handlowo-usługowych, ośrodków sportowo-rekreacyjnych i rozległych terenów zielonych. Warto w tym miejscu dodać, że Zabrze to jedna z niewielu miejscowości w aglomeracji, w przypadku której obszary zielone zajmują blisko 60% powierzchni. Co ważne, przemyślana infrastruktura w okolicy gwarantuje łatwe przemieszczanie się między różnymi zakątkami aglomeracji. Zarówno centrum, jak i Grzybowice są połączone z najważniejszymi miejscowościami autostradą i Drogową Trasą Średnicową. O komunikację nie muszą się też obawiać osoby niepodróżujące własnym środkiem transportu – rozbudowaną sieć komunikacji miejskiej doceni każdy mieszkaniec na co dzień korzystający z transportu publicznego.

Kogo zainteresują nowe apartamenty w Zabrzu?

Nie ma znaczenia, czy szukasz czterech kątów tylko dla siebie, czy chcesz urządzić się w swoim gniazdku z rodziną – w nowych apartamentach w Zabrzu każdy znajdzie idealne miejsce dla siebie. W ramach inwestycji deweloper przygotował ofertę obejmującą mieszkania o różnych metrażach. Standard i udogodnienia nie rozczarują ani par, ani młodych rodzin, ani singli i seniorów. Zadbano o to, by do każdego mieszkania – czy to w Apartamentach Zabrze Centrum, czy na Osiedlu Zabrze Grzybowice – przynależał albo przytulny ogródek, albo urokliwy balkon. Układy apartamentów opracowano ze szczególną troską, by mieszkania były łatwe do urządzenia, funkcjonalne i wygodne.

Na rynku pierwotnym tak nowoczesne, wykorzystujące ekologiczne rozwiązania apartamenty są bardzo pożądane. Jeśli chcesz spełnić swoje marzenie o własnym M i zainwestować w nieruchomość o wysokim standardzie – nie zwlekaj. Zainteresowanie apartamentami gliwickiego dewelopera dom100 rośnie.

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.