Wiadomości z Zabrza

Wyjedź - poznawaj nowe kraje i ucz się języków

  • Dodano: 2021-05-26 14:30

Nauka języka obcego w szkole jest dla ciebie niezadowalająca? Czujesz niedosyt, kiedy wychodzisz z klasy? Uważasz, że program jest zbyt sztampowy, nie uczysz się tego, czego oczekujesz? Jest na to proste rozwiązanie – wystarczy wybrać się na zagraniczny wyjazd językowy z firmą ATAS. Od razu poczujesz różnicę.

Co jest nie tak z tą szkołą?

Abstrahując już od pandemicznej rzeczywistości, która wywróciła świat do góry nogami, zamykając wszystkich w czterech ścianach i zmuszając do zdalnej pracy czy nauki, to nawet w normalnych czasach z nauką języka obcego w szkole nie było tak, jak być powinno. Oczywiście, to spore uogólnienie, ponieważ jest gros nauczycieli z pasją, dla których program nauczania to tylko konspekt, a nie obligatoryjne do wypełnienia obowiązki. Jednak jeśli nie trafisz na takiego pasjonata, może się okazać, że nawet zaawansowana nauka w szkole niewiele wniesie.

I właśnie z myślą o takich sytuacjach firma ATAS stworzyła kursy językowe. Właśnie dla tych wszystkich, którzy od nauki języka obcego wymagają więcej. To nie ma być tylko wkuwanie na blachę poszczególnych czasów. Nauka języka obcego polega przede wszystkim na jego zrozumieniu, nauczenia się myślenia w nim. Dopiero wówczas wszystko inne zaczyna nabierać sensu.

ATAS to wiedza, odpowiednie podejście i wykwalifikowana kadra, dzięki której wzniesiesz swoją wiedzę na wyższy poziom. Zaczniesz uczyć się nie tylko gramatyki ze zrozumieniem, ale przede wszystkim poznasz język użytkowy. Taki, którym można swobodnie posługiwać się na co dzień. Slang, idiomy, dwuznaczności – to wszystko dają właśnie kursy językowe.

Za granicą nauczysz się lepiej

Kursy językowe za granicą to podwójna korzyść. Przede wszystkim uczysz się języka. Obcujesz z nim w codziennych sytuacjach, poznajesz nowe akcenty, osłuchujesz się z nowymi słowami. Nauka trwa tu tak naprawdę na każdym kroku. I nie da się ukryć, że przynosi to wymierne korzyści. Na początek wiedza. A co więcej? Możliwość poznawania nowych krajów, miejsc, ludzi.

ATAS ma w swojej ofercie kursy językowe za granicą w wielu miastach, dzięki czemu możesz wybrać ten kierunek, który najbardziej cię interesuje. To również pomocne w nauce, ponieważ otoczenie ma bardzo duży wpływ na przyswajanie wiedzy.

Należy też pamiętać, że w trakcie wyjazdu czas nauki i odpoczynku jest zrównoważony. W ten sposób nie ma ryzyka znużenia. Na wszystko jest czas i nie ma miejsca na nudę. Można wybrać kurs podstawowy lub intensywny – to również zależy od ciebie, twoich potrzeb, oczekiwań i dotychczasowego poziomu zaawansowania. Jedno jest pewno – na każdym z tych kursów zobaczysz, jak różna może być nauka języka obcego od tej, którą znałeś do tej pory.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.