Wiadomości z Zabrza

Seria książek "Komisarz Forst" Remigiusza Mroza 

  • Dodano: 2020-05-26 10:30, aktualizacja: 2020-06-01 15:48

Jeden z najpopularniejszych, współczesnych pisarzy polskich, prawnik i autor wielu bestsellerów, czyli Remigiusz Mróz. W ciągu kilku lat wydał kilkadzieścia powieści, które stały się absolutnymi hitami polskiego rynku wydawniczego.

Pisarz pracuje w błyskawicznym tempie pisząc powieść za powieścią. Jak sam twierdzi, pisanie jest jego pasją i to ona daje mu siłę napędową do tworzenia. Jednym z najbardziej popularnych serii Remigiusza Mroza jest seria z Komisarzem Wiktorem Forstem. Znajdziecie ją pod tym linkiem https://litres.pl/remigiusz-mroz/zerwa-41758152/.

Serię rozpoczyna "Ekspozycja", czyli makabryczna zbrodnia mężczyzny zawieszonego na krzyżu na Giewoncie i tajemnice z przeszłości, o których Frost wolałby zapomnieć.
Drugi tom -"Przewieszenie", to kolejna passa trupów znalezionych w górach. Mieszkańcy Podhala są przerażeni, góry jeszcze nigdy nie były tak niebezpieczne. Frost odkrywa, że sprawa ma związek z morderstwem na Giewoncie, które prowadził w niedawnej przeszłości z Olgą Szrebską. Na domiar złego, ktoś ciągle depcze mu po piętach... 

"Trawers", czyli trzecia część cyklu i kolejna ofiara znaleziona na szlaku prowadzącym na Czerwone Wierchy. Widmo oskarżeń pada na grupę uchodźców z Syrii, którą niedawno tymczasowo zakwaterowano w miejscowej sali gimnastycznej. Poszlaki przy ofierze wskazują na Syryjczyków. Czy ktoś próbuje ich wrobić? Kolejną grupę ofiar odnaleziono w tomie czwartym. 

"Deniwelacja" opowiada historię zamordowanej grupy kobiet, które odsłonił topniejący śnieg na Giewoncie. Sprawa jest pełna tajemnic, a niezastąpiony komisarz Forst zniknął ze służby około rok temu. Kolejne znikające ofiary w Zakopanem zmuszają zakopiańską policje do odnalezienia Frosta jak najszybciej. 

Serię Remigiusza Mroza kończy powieść "Zerwa". Kolejna fala krwi i kolejne dochodzenie w środku sezonu turystycznego na Podhalu. Znalezione poszlaki zdają się być powrotem do samego początku śledztwa...


Jeżeli chcecie poczuć dreszczyk emocji, nie obawiacie się nagłych zwrotów akcji, a literackie, brutalne morderstwa bardziej was interesują niż straszą to koniecznie sięgnijcie po serię z komisarzem Wiktorem Forstem. Nie zawiedziecie się!

Seria książek "Komisarz Forst" Remigiusza Mroza 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.