Wiadomości z Zabrza

Rustykalne zaproszenie ślubne - kiedy to dobry pomysł?

  • Dodano: 2018-11-16 09:15

Zaproszenia ślubne powinny pasować do charakteru całego dnia. To one zapowiadają gościom, czego mogą się spodziewać, podsuwają inspiracje co do elementów stroju, pomagają się właściwie przygotować. Kiedy rustykalne zaproszenia ślubne będą idealne?

Rustykalne zaproszenia - co w nich jest takiego?

Jednym z najpopularniejszych stylów zaproszeń ślubnych są zaproszenia rustykalne. Kradną serca kolejnym parom młodym swoim naturalnym charakterem, nawiązaniem do przyrody. W czasach, gdy żyjemy coraz szybciej, potrzebujemy oddechu, tęsknimy za kontaktem z matką naturą - a kiedy dać temu wyraz, jeśli nie w najważniejszy dzień życia?

Zaproszenia rustykalne mają jeszcze jedną zaletę: pasują do naprawdę wielu motywów przewodnich, miejsc ślubu u wesel. 

Czy zaproszenia rustykalne są odpowiednie na nasz ślub?

Rozumiemy, że spodobały Ci się zaproszenia w stylu rustykalnym - niezaprzeczalnie mają w sobie niemało uroku. Jednak zastanów się, czy aby na pewno odpowiadają charakterowi Waszego najważniejszego dnia! W połączeniu z weselem w stylu glamour takie zaproszenia nie będą się dobrze prezentować...

Miejsce ślubu i wesela

Zaproszenia w tym stylu będą wspaniale odpowiadać natomiast ślubom i przyjęciom weselnym, odbywającym się w otoczeniu natury. Ślub na polanie lub w lesie, wesele w namiocie pośrodku pola... Rustykalne zaproszenie ślubne dodatkowo podkreśli wyjątkowość wybranego miejsca.

Dekoracje i charakter wydarzenia

Nie każda para młoda decyduje się na ślub w plenerze, ale kościół czy urząd stanu cywilnego, a nawet elegancka sala weselna, również mogą być odpowiednie na zaproszenia w stylu rustykalnym - o ile właściwie je przygotujemy. Wystarczą dekoracje z kwiatami, naturalnymi elementami nawiązującymi do charakteru zaproszeń i... już wszystko do siebie pasuje i się uzupełnia!

Kiedy NIE wybierać zaproszeń w stylu rustykalnym?

Jeżeli Wasz ślub i wesele naprawdę nie mają NIC wspólnego ze stylem rustykalnym, jego naturalnością, wielobarwnością... lepiej wybrać zaproszenia o innej stylistyce. Wysyłając swoim gościom tego typu zaproszenia, niepotrzebnie wprowadzicie ich w błąd. Lepiej wówczas dobrać taką papeterię, która idealnie podkreśli charakter Waszego dnia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.