Wiadomości z Zabrza

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień - terapie dla osób uzależnionych - dlaczego warto?

  • Dodano: 2021-07-08 13:45

Problem uzależnienia od alkoholu dotyka coraz więcej osób. Przewlekłe nadużywanie alkoholu lub narkotyków może prowadzić do nieodwracalnych zmian. Warto więc reagować szybko i pomóc osobie uzależnionej przy odstawieniu alkoholu. W leczeniu alkoholizmu najważniejsze jest wsparcie rodziny i przyjaciół. Najważniejszą kwestią jest jednak wybrać dobry ośrodek leczenia uzależnień. Można wybrać prywatną lub publiczną placówkę, aby leczyć alkoholizm lub zaprzestać zażywania substancji psychoaktywnych. Dzisiaj skupimy się na tym, dlaczego warto wybrać prywatny ośrodek leczenia uzależnień.

Prywatny ośrodek terapii uzależnień – zalety

Terapia dla alkoholików, którą oferują prywatne ośrodki terapii uzależnień, umożliwiają powrót do normalnego i trzeźwego życia. Stosując różne metody leczenia alkoholizmu, stawiają osoby uzależnione na nogi i pomagają poprawić ich samopoczucie. Choroba alkoholowa powoduje głód alkoholowy i wiele innych schorzeń, które skutecznie są leczone przez ośrodki uzależnień, często w pięknych okolicznościach natury.

Całkowita anonimowość i dyskrecja

Podstawą leczenia alkoholizmu i innych chorób związanych z uzależnieniem do całkowita anonimowość. Prywatne placówki gwarantują, że wszelkie dane osobowe pacjenta nigdy nie zostaną ujawnione.

Doświadczona kadra terapeutyczna

Aby leczyć alkoholizm i odtruwanie organizmu przebiegało pomyślnie, kadra terapeutyczna musi cechować się sporą wiedzą i dużym doświadczeniem. Ponadto ważne jest indywidualne podejście i szczera chęć pomocy drugiemu człowiekowi. W przypadku podjęcia leczenia w prywatnych placówkach mamy pewność, że personel na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta, co w leczeniu uzależnienia jest niezwykle istotne.

Innowacyjny i skuteczny program terapeutyczny

Terapie alkoholowe skierowane są do indywidualnych jednostek, jak i grupy osób, które wzajemnie pomagają sobie w osiągnięciu trzeźwości. Prywatne placówki pomagają znieść objawy zespołu abstynencyjnego, podstawowe fazy choroby alkoholowej lub podstawowe objawy alkoholizmu za pomocą nowoczesnych metod. Zaliczamy do nich nie tylko leczenie farmakologiczne, lecz także szereg innych, bezinwazyjnych rozwiązań, jak terapie indywidualne, ćwiczenia i rozrywka. To wszystko daje możliwość odzyskania poczucia własnej wartości i motywacji do zmian w jak najszybszym czasie.

Wysoki standard – przyjazne otoczenie i domowa atmosfera

Prywatne ośrodki uzależnień stawiają na rodzinną, kameralną atmosferę. To tutaj w pięknych okolicznościach przyrody możliwa jest pełna regeneracja i terapia alkoholizmu w spokoju. Do dyspozycji gości są czyste i nowoczesne pokoje oraz wykwalifikowana kadra. Prywatny ośrodek uzależnień pomaga pacjentom szybko uporać się z nałogami i stanąć na nogi.

Prywatny ośrodek terapii uzależnień EMPATIA

Skuteczne leczenie uzależnień:

  • leczenie alkoholizmu
  • leczenie narkomanii
  • leczenie hazardu
  • leczenie uzależnień behawioralnych

Maszewo 14A
09-400 Brwilno

Skontaktuj się ośrodkiem i uzyskaj pomoc!

E-mail:
terapia@osrodek-empatia.com

Tel:
725 421 229

Strona www:
https://www.osrodek-empatia.org/

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.