Wiadomości z Zabrza

Pożyczki pozabankowe przez internet na Black Friday

 • Dodano: 2021-11-22 07:15, aktualizacja: 2021-11-22 07:25

Black Friday zbliża się do nas wielkimi krokami. Rabaty, jakie w tym dniu oferują sklepy są bardzo zachęcające i atrakcyjne. Co w przypadku gdy akurat wtedy nie masz środków na te zakupy? Pozabankowa pożyczka przez internet w takiej sytuacji może Cię uratować. Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się więcej zarówno o Black Friday, jak i o pożyczkach pozabankowych online.

Cym jest Black Friday?

Czarny piątek jest to dzień wszelkich rabatów, wyprzedaży i promocji. Do Polski przyszedł on ze Stanów Zjednoczonych i obecnie rozprzestrzenia się po całym świecie. Z tej okazji wiele sklepów, punktów usługowych oraz sklepów internetowych przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne obniżki cen. 

Co można kupić w ten dzień?

Warto pomyśleć o przygotowaniu sobie listy zakupów, aby nie żałować zbyt dużych i zbyt spontanicznych wydatków na rzeczy, których się w ogóle nie potrzebuje. Niemniej jednak na black friday możesz kupić praktycznie wszystko, czyli:

 • wszystkie sprzęty elektroniczne — telewizory, laptopy, komputery, słuchawki, konsole do gier, tablety, smartfony i tak dalej
 • sprzęty AGD — lodówka, toster, piekarnik, pralka, suszarka, ekspres do kawy;
 • buty — zarówno specjalistyczne, jak i codzienne;
 • biżuterię — Black Friday to wspaniały moment na zakup prezentu dla ukochanej bądź bliskiej osoby;
 • kosmetyki — zarówno pielęgnacyjne, jak i kolorówka;
 • meble — planujesz remont? Kupując meble na BlackFriday możesz, je dostać nawet za połowę mniej niż kupując je w każdy inny dzień;
 • pojazdy — hulajnogi elektryczne, samochody, rowery, rolki, skutery;
 • książki;
 • wycieczki — tak, nawet biura podróży biorą udział w Black Friday;
 • zabiegi w salonach kosmetycznych, u fryzjera, u manicurzystki;

Pamiętaj jednak, że to jakie dokładnie przedmioty zostaną przecenione oraz jak duży będzie to rabat, zależy tylko i wyłącznie od właściciela danego punktu/sklepu. Nie ma żadnych jednakowych progów, do których firmy muszą się zastosować, jest to jedynie ich dobra wola. Niemniej jednak obniżki w czary piątek mogą sięgać nawet kilkudziesięciu procent! Z pewnością jest to najbardziej dochodowy, dla sprzedawców, dzień w roku, nawet pomimo tego, że ich produkty są sprzedawane z dużą obniżką. Black Friday w Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzi, jest obchodzony w piątek po Dniu Dziękczynienia. Natomiast w Polsce przypada on na ostatni piątek listopada, w 2021 roku to właśnie w piątek, 26 listopada obchodzony będzie czarny piątek. Ten dzień już niedługo więc możesz zaczynać sporządzać swoją listę!

Pożyczki pozabankowe online na Black Friday

Jeżeli jesteś pewny, że będziesz w stanie spłacić pożyczkę pozabankową zaciągnięta na ten jeden, wyjątkowy dzień w roku — pożyczka online jest dla Ciebie. Minimalna jej kwota to 100 złotych, a maksymalnie możesz wnioskować nawet o kilka tysięcy. Taką pożyczkę należy spłacić w przeciągu 61 dni, pamiętaj również, że nie możliwości, aby ją zaciągnąć bez weryfikacji baz dłużników. Ponadto pamiętaj, aby spłacać takie pożyczki w terminie, w innym wypadku możesz zderzyć się z dużymi odsetkami za zwłokę.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.