Wiadomości z Zabrza

Najlepszy oczyszczacz powietrza - ranking

  • Dodano: 2019-11-06 10:00

Każdego dnia smog niszczy nasze zdrowie. Społeczeństwo nadal ma bardzo niską świadomość na ten temat, a regulacje prawne nie są zbyt zaostrzone. Dlatego też jedynym ratunkiem jest zakupienia dobrego oczyszczacza powietrza, który ochroni naszą rodzinę w domu. Poznaj ranking 3 najlepszych urządzeń, które są w stanie pozbyć się zanieczyszczenia, przenikającego do naszych domów.

Dlaczego koniecznie trzeba kupić oczyszczacz powietrza?

Skoro smog powoduje problemy z oddychaniem, dolegliwości bólowe i przyczynia się do powstawania nowotworów oraz różnych alergii, to bez cienia wątpliwości, trzeba coś z tym zrobić. Oczyszczacz powietrza wydaje się doskonałym rozwiązaniem, kiedy znajdujemy się w domu, na zewnątrz trzeba radzić sobie już inaczej, np. zakładając maskę antysmogową. Poza tym, kiedy kupisz urządzenia na stronie internetowe coway.pl, możesz czerpać znacznie więcej korzyści. Kluczem jest oczywiście dopasowanie sprzętu do własnych potrzeb, bo tylko wtedy powietrze w mieszkaniu naprawdę zostanie oczyszczone. Najlepszy oczyszczacz powinien być także dobrany w taki sposób, aby wyeliminował bakterie i smog z całego domu bądź biura. Dlatego musimy zwracać uwagę nie tylko na to, jakie posiada funkcje, ale też na to, jak jest wydajny.

Najlepszy oczyszczacz powietrza - ranking Coway

Storm

Pierwszym modelem, na który trzeba zwrócić uwagę, jest oczyszczacz powietrza Storm. Czym się on wyróżnia i dlaczego warto go kupić? Wiele osób docenia głównie to, że może wyeliminować zanieczyszczenia, jakie kryje powietrze, którym oddychamy w domu w ośmiu trybach. W szczególności warto zwrócić uwagę na tryb eco, gdyż pozwala wtedy zaoszczędzić na zużyciu energii elektrycznej, kiedy używamy go przez większą część dnia. Do tego pracuje bardzo cicho, a filtr powietrza jest w stanie wychwycić nawet alergeny. Warto też zaznaczyć, że to najlepszy model, kiedy posiadamy większe mieszkanie, ale takie do 70 metrów kwadratowych.

Classic

Innym ciekawym wyborem może być urządzenie Classic od Coway, które także dba o powietrze w domu oraz o nasze zdrowie. Cenione jest głównie za niewielki rozmiar i bardziej kompaktową budowę, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. W dodatku jest bardzo nowoczesne i eliminuje zanieczyszczenia, jakie wywołał smog, ale nie tylko. Posiada specjalne czujniki i nie zużywa wiele energii. Filtr powietrza został w tym przypadku dopasowany do pomieszczeń, które nie są większe niż 40 metrów kwadratowych. Dodatkowa również można zyskać pewność, iż sprzęt będzie bardzo cichy, więc możemy dbać o zdrowie, nawet gdy śpimy.

AIRMEGA

Ten oczyszczacz powietrza podobnie jak Storm, skierowany jest do większych powierzchni, jednak nie większych niż 70 metrów kwadratowych. Oprócz tego, że oczyszcza powietrze, to jeszcze działa naprawdę cicho. Poza tym wyposażony jest w naprawdę niezwykle skuteczny filtr powietrza, a do tego w zestawie jest jeszcze jeden w zapasie. To, co szczególnie wyróżnia to urządzenie, to fakt, iż można go obsługiwać za pomocą aplikacji mobilnej. Do tego nie tylko dba o powietrze w mieszkaniu czy biurze, ale eliminuje alergeny. Jakiekolwiek zanieczyszczenia zostają wyłapane przez filtr powietrza oraz czujniki monitorujące.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.