Wiadomości z Zabrza

Najem firmowego samochodu – jak wygląda wybór modelu?

  • Dodano: 2022-02-10 12:15

Zakup nowego samochodu firmowego to decyzja trudna i niekiedy kosztowna. Istnieją jednak sposoby, które pozwalają ograniczyć koszty tego przedsięwzięcia i jednocześnie umożliwiają szeroki wybór modeli. Zobacz, co w tym zakresie przygotowało dla Ciebie mAuto.

Nowy samochód dla firmy? Sprawdź, na czym polega najem długoterminowy

Chęć posiadania floty samochodowej we własnej firmie to z pewnością duża wygoda, ale i w wielu przypadkach konieczność. Koszty związane z zakupem nowego samochodu są spore i czasami przewyższają możliwości firmy. Na szczęście istnieje leasing i najem długoterminowy. Ta ostatnia opcja to nowy model finansowania, który pozwala użytkować nowy samochód w zamian za regularne i stałe opłaty.

Co odróżnia najem długoterminowy od leasingu? Największą różnicę stanowią koszty. Najemca spłaca tylko koszt utraty wartości danego pojazdu.  Dzięki temu raty związane z użytkowaniem nowego samochodu są niższe, a Ty możesz cieszyć się szerokim wyborem nowych modeli dostępnych od zaraz – bez wkładu własnego – na mAuto.

Wirtualny salon samochodowy – zobacz, gdzie znaleźć nowe samochody

W ofercie najmu długoterminowego na mAuto masz dostęp do samochodów zarówno nowych, jak i poleasingowych. Co istotne, wszystkie formalności, a także wybór nowego samochodu odbywa się całkowicie online – bez wychodzenia z domu. W wirtualnym salonie znajdziesz auta kilkunastu, najpopularniejszych marek, m.in. Hyundai i Ford. Możesz wybierać spośród aut premium, SUV-ów, aut kompaktowych czy dostawczych. Fabrycznie nowe samochody dostępne są w wersjach z bogatym wyposażeniem. 

Wirtualny salon samochodowy mAuto działa na podobnej zasadzie co sklep internetowy. Aby z niego skorzystać, wystarczy wejść na stronę mAuto i wybrać interesujące Cię parametry, np.: marka, model, cena czy wysokość raty. W tym momencie możesz także wybrać model finansowania, czyli np. najem długoterminowy. Wyszukiwarka dostępnych modeli działa bardzo szybko i już po kilku minutach masz dostęp do listy samochodów wyszukanych według podanych przez Ciebie parametrów.

Co ważne, wynajem długoterminowy to nie  tylko możliwość użytkowania pojazdu na czas określony w umowie. Wybierając ofertę, możesz określić kwotę wykupu, dzięki której samochód stanie się własnością firmy po zakończeniu najmu. Pojazd można też zwrócić i zawrzeć kolejną umowę.  

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.