Wiadomości z Zabrza

Lampa UV-C LED - skuteczna i bezpieczna sterylizacja powietrza

  • Dodano: 2022-05-23 11:30

Lampa wykorzystująca promieniowanie ultrafioletowa znalazła zastosowanie w wielu branżach, jak medycyna, czy kosmetologia. Teraz przyszedł czas także na nowoczesne urządzenia, jakim są oczyszczacze powietrza. Coraz częstsze wykorzystanie lampy UV-C LED w urządzeniach do sterylizacji powietrza, pokazuje, że jest to zdecydowanie skuteczne rozwiązanie. Co oprócz lampy UV powinno stanowić wnętrze najlepszego oczyszczacza powietrza?

Oczyszczacz powietrza z jonizacją- najlepsza metoda na filtrację powietrza

Powietrze wolne od zanieczyszczeń uzyskamy korzystają  z dobrze dopasowanego oczyszczacza powietrza, w którym zastosowane filtry i technologie pozwala na eliminację większości szkodliwych zawartych w powietrzu zanieczyszczeń.

Urządzenia do sterylizacji powietrza powinny je filtrować i oczyszczać wieloetapowo, przy wykorzystaniu najlepszych rozwiązań. W skutecznym oczyszczaczu montuje się między innymi:

  • filtr wstępny
  • filtr węglowy
  • filtra HEPA
  • generator jonów

Coraz więcej producentów , stosuje wymieniony generator jonów, jako skuteczną metodę na oczyszczenie a także odświeżenie powietrza w danym pomieszczeniu. Oczyszczacz powietrza z jonizacją sprawdzi się w mieszkaniach, domach, biurach, czy nawet przychodniach. Jonizujące powietrze sprawiamy, że staje się ono dużo bardziej świeże, a przywrócona równowaga kationowo-anionowa, że na meblach osadza się dużo mniej kurzu. Oczyszczacz powietrza z jonizatorem oraz lampą uv jak VESTFROST VP-A1Z40WH oczyszczacz powietrza, jeśli zastosowano w nim także filtr HEPA poradzi sobie również z pyłami zawieszonymi, które pochodzą ze smogu i są szkodliwe dla organizmu. Tak zaawansowane  urządzenie do sterylizacji powietrza, będzie doskonałym sprzymierzeńcem w walce z zanieczyszczeniami

VESTFROST VP-A1Z40WH oczyszczacz powietrza, który się opłaca

Model VESTFROST VP-A1Z40WH oczyszczacz powietrza, bardzo dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach, których powierzchnia nie przekracza 48 m2. Wydajność tego modelu od Vestfrost wynosi natomiast 350m3/h. Cechą charakterystyczną tego urządzenia jest wieloetapowa filtracja, która zapewnia jak najlepsze efekty, filtry wzbogacone lampą UV , a także generatorem jonów, sprawia, że powietrze jest czyste, pozbawione zanieczyszczeń i alergenów a także znacznie odświeżone. Świeże i czyste powietrze to korzyść dla orgazmu zdrowego snu oraz lepszego rozwoju i koncentracji. VESTFROST VP-A1Z40WH oczyszczacz powietrza nie zajmuje dużo miejsca, ma opływowy kształt, dzięki czemu nadaje się także do pokoju dziecięcego, jest łatwy w obsłudze, a także energooszczędny nawet jeśli będzie pracować całą dobę. Na duży plus zasługuje także dedykowana aplikacji mobilna, dzięki której można sterować urządzeniem zdalnie przy pomocy telefonu. Jeśli równie bardzo zależy nam na wyglądzie jak na parametrach, w tym przypadku VESTFROST VP-A1Z40WH oczyszczacz powietrza także nie zawiedzie, a jego styl wpisze się doskonale w różne wnętrza.

Ten oczyszczacz powietrza z jonizatorem od Vestfrost dostaniemy w profesjonalnych sklepach, za ok 1499 zł.
Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.