Wiadomości z Zabrza

FitnessCatering - zadbaj o swój organizm

  • Dodano: 2024-01-28 20:30

Spora część naszego społeczeństwa podchodzi bardzo lekkomyślnie do tematu odpowiedniego odżywiania się i utrzymywania odpowiedniej aktywności fizycznej. Wiele osób żywi się na co dzień jedzeniem typu fast-food, które bardzo negatywnie wpływa na stan organizmu. Równie popularne są gotowe posiłki dostępne w sklepach. One również pełne są szkodliwych produktów i ubogie w wartości odżywcze. Bardzo często są też przygotowywane w sposób, który dalece odbiega od zasad zdrowego odżywiania. Nasza firma cateringowa w Zabrzu przygotowała rozwiązanie, które umożliwia zadbanie o zdrowe odżywianie, bez konieczności poświęcania na ten cel dużej ilości czasu.

Catering dietetyczny w Zabrzu dla wymagających

Nasza oferta została przygotowana przez specjalistów z zakresu żywienia i dietetyki. Zadbali oni o odpowiednie zestawienie składników i potraw. Dzięki temu niezależnie od wyboru każda dieta pudełkowa w Zabrzu gwarantuje odpowiednie zbilansowanie i zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Odpowiednio dopasowane składniki podkreślają wzajemnie swój smak oraz pozwalają na wydobycie wszystkich właściwości prozdrowotnych. By smak naszych potraw był jak najlepszy, wykorzystujemy mieszanki naturalnych przypraw, których dodatkową zaletą jest bardzo pozytywny wpływ na pracę układu trawiennego oraz przyspieszenie metabolizmu. Nasze posiłki są wolne od wszelkich sztucznych dodatków konserwujących i poprawiających smak. Nie używamy żadnych produktów, które mogłyby wpływać negatywnie na zdrowie. Z tego też powodu nie korzystamy z białego cukru czy tłuszczu palmowego. Wszystkie wykorzystywane przez nas produkty są świeże i naturalne. By móc zagwarantować równy, wysoki poziom, postawiliśmy na stałą współpracę z zaufanymi dostawcami.

Dieta pudełkowa w Zabrzu do różnych zastosowań

Przygotowaliśmy rozwiązania, które umożliwiają realizację różnego rodzaju założeń. Oczywiście podstawą jest zadbanie o zdrowe odżywianie, dlatego też posiadamy w naszej ofercie diety uniwersalne. Dieta Standard jest rozwiązaniem dla każdego, kto chce się zdrowo odżywiać, ale nie ma specjalnych oczekiwań odnośnie składu posiłków. W ramach tej diety oferujemy dania zarówno tradycyjne, jak i pochodzące z różnych zakątków świata. Bilans makroelementów opiera się na uniwersalnym zastosowaniu. Dla osób, które chcą się odchudzać, nasz catering Zabrze przygotował specjalnie dopasowane diety. Coraz więcej osób decyduje się na rozwiązanie Intermittent Fasting. Jest to bardzo skuteczna dieta odchudzająca, która opiera się na oknie żywieniowym. W połączeniu z deficytem kalorycznym daje ona bardzo szybkie, widoczne efekty. Mniej radykalnym rozwiązaniem jest popularna dieta Ketogeniczna. Jej założeniem jest ograniczenie podaży węglowodanów do absolutnego minimum i zastąpienie ich zdrowymi tłuszczami. W ten sposób organizm przestawia się na pozyskiwanie energii z tłuszczów, co przyspiesza spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej z organizmu. Dieta ta może być bezpiecznie stosowana przez osoby zmagające się z cukrzycą i insulinoopornością.

Catering w Zabrzu dostarczany pod drzwi

Nasza oferta jest dostarczana każdego dnia wprost pod drzwi klienta. Wszystkie posiłki dostarczamy w jednej paczce, by ułatwić korzystanie z diety. Bez problemu można dopasować godziny ich spożywania do własnego harmonogramu dnia. Nasz catering w Zabrzu wykorzystuje odpowiednio dobrane pojemniki, które umożliwiają szczelne zamknięcie, ułatwiające przenoszenie i przechowywanie jedzenia. Są one również dostosowane do podgrzewania potraw w mikrofalówce, dzięki czemu nie trzeba do tego celu używać dodatkowych naczyń. Pozwala to na dużo prostsze spożywanie ciepłych posiłków regeneracyjnych podczas przerwy w pracy. Korzystanie z naszej oferty pozwala na dużą oszczędność czasu, który trzeba by było poświęcić na przygotowywanie jedzenia i robienie regularnych zakupów.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty i zmiany nawyków żywieniowych. Z naszymi dietami można w wygodny sposób zmienić swój styl życia na zdrowy, zadbać o siebie i swój organizm. Wystarczy wybrać odpowiednie rozwiązanie w naszej ofercie, by cele były łatwiejsze do osiągnięcia.

baner-wygrane dania wege

Zapraszamy również na: cateringdlakazdego.pl

FitnessCatering - zadbaj o swój organizm

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.