Wiadomości z Zabrza

Firma System 5/95 rozszerza swoją sieć: Otwiera się kolejne centrum demonstracyjne

  • Dodano: 2022-05-11 09:15, aktualizacja: 2022-05-19 09:41

System 5/95 sukcesywnie zdobywa polski rynek. Mocnym argumentem stał się boom związany z otwarciem japońskiego przedstawicielstwa firmy w dziedzinie technologii wellness.

Coraz więcej osób chce dbać o swoje zdrowie. System 5/95 z przyjemnością informuje o otwarciu kolejnego centrum demonstracyjnego. Tym razem w pięknym przemysłowym mieście Zabrze. Centrum będzie otwarte od 10 maja 2022. Poznaj wyjątkowość japońskich technologii prozdrowotnych. Zdrowe nogi, kręgosłup, oczy, silna odporność - to klucz do aktywnej długowieczności, podstawa ludzkiego zdrowia, a sen dobrej jakości i wpływanie na punkty aktywne biologicznie to bardzo ważny proces dla harmonii i równowagi rozwoju organizmu.

Japońskie metody Systemu 5/95 uczą, jak prawidłowo dbać o swoje ciało, dając unikalną wiedzę o jego potencjale, ujawniając pełnię sił i możliwości regeneracji. Wyposażenie Systemu 5/95, stworzone dzięki najnowocześniejszej technologii, nie ma sobie równych na świecie pod względem zakresu działania leczniczego na organizm ludzki. Doświadcz pełnego efektu wibromasażu, ciepła podczerwonego, pola magnetycznego, jonizacji, Nanoturmalinu, technologii kwantowej - LLT, uzdrawiania kamieniami przy użyciu nowoczesnej technologii japońskiej.

Każdy odwiedzający centrum ma wyjątkową możliwość wypróbowania wszystkich rodzajów sprzętu zupełnie za darmo. Abonament na 10 sesji to idealny prezent dla Ciebie od Systems 5/95. Pracujemy indywidualnie dla każdego. Każdy z nas jest wyjątkowy, tak jak i ciało i jego reakcje. Dlatego właśnie każdy odwiedzający otrzymuje indywidualny program odnowy biologicznej, uwzględniający choroby przewlekłe.

Ten algorytm pracy jednoznacznie określa osobisty i skuteczny scenariusz opieki zdrowotnej. Rezultaty zaskoczą Cię już w ciągu pierwszych dni zajęć. Misją firmy jest nauczenie wszystkich, jak dbać o swoje zdrowie używając nowoczesnej technologii Systemu 5/95.

Zostań częścią wielkiej rodziny Systemu 5/95. To tutaj można się wiele nauczyć ze świata nauki, badań i innowacji, zyskać świadomość własnego ciała jako całości, zrozumieć, jak działają wszystkie układy i jak korzystać z ukrytych zasobów ludzkiego organizmu, a także poszerzyć krąg znajomych o podobnych zainteresowaniach. Zespół profesjonalistów w centrum demonstracyjnym Systemu 5/95 zawsze chętnie pomoże Ci zadbać o zdrowie.
Wykorzystaj szansę na zdrowe, a także szczęśliwe i długie życie! Zacznij już dziś! Priorytetem Systemu 5/95 jest nauczenie Cię, jak to zrobić! Aby umówić się na spotkanie: tel. 796222345 lub przyjdź: Zabrze, ul. Wolności 241.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze (1)    dodaj »

  • Irena

    Polecam,jestem bardzo zadowolona, wspaniałaobsluga z wykladami.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.