Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Dlaczego warto zdecydować się na makijaż permanentny brwi?

  • Dodano: 2019-03-27 11:45

Marzysz o niezachwianym makijażu? Chcesz oszczędzić czas na codzienną pielęgnację? Makijaż permanentny brwi to odpowiedź na Twoje potrzeby! Co warto o nim wiedzieć?

Makijaż permanentny brwi. Katowice, Wrocław, Kraków - wszędzie hit!

Zainteresowanie makijażem permanentnym w ostatnich latach niebywale wzrosło. To zasługa nowoczesnych metod, które pozwalają na osiągnięcie nienagannego efektu. Proces nakładania makijażu każdego ranka, może być niezwykle uciążliwy. Dlatego panie często stawiają na komfort i wygodę. W łatwy i szybki sposób można świetnie wyglądać codziennie. Dla kogo taki makijaż jest szczególnie zalecany? Przede wszystkim dla osób, które posiadają słabe łuki brwiowe lub jasną barwę włosów. Wyraźnie zarysowane brwi prezentują się o wiele lepiej, podkreślając kształt twarzy oraz oczu.

Zalety makijażu permanentnego brwi

Wśród zalet takiego rozwiązania możemy wymienić m.in.:

  • wzmocnienie łuku brwi
  • dopasowanie kształtu brwi do reszty twarzy
  • długotrwały efekt
  • relatywnie niewielkie koszty wykonania
  • krótki okres gojenia
  • pomoc wykwalifikowanych profesjonalistów

Brwi permanentne - wytrzymałość

Wiele pań zastanawia się na jak długo starczy makijaż permanentny i czy swobodnie mogą wykonywać wszystkie czynności. A tak jest w rzeczywistości. Makijaż permanentny wytrzymuje mycie twarzy, a także bez problemu znosi chlorowaną wodę basenową, deszczówkę, a nawet słoną wodę morską. To daje gwarancję jakości podczas uprawiania sportu i innych aktywności fizycznych. Makijaż nie powinien ścierać się podczas snu czy noszenia zimowych czapek.

Dla kogo makijaż permanentny?

Możemy wyróżnić kilka grup docelowych, które chętnie sięgają po makijaż permanentny brwi:

- osoby z naturalnie nieregularnym łukiem brwi;

- jasna barwa włosów i brwi, ich nieczytelność;

- kobiety ceniące czas i elegancję.

Jak wygląda zabieg?

Dla wielu osób sposób wykonania zabiegu może być czynnikiem hamującym, a wręcz zniechęcającym do przeprowadzenie operacji. Warto jednak wiedzieć, że sam zabieg nie należy do inwazyjnych i tak naprawdę nie ma czego się bać. Ważne, by zabieg wykonać pod nadzorem doświadczonej kosmetolog. Przed jego wykonaniem należy przedstawić swoją historię leczenia i wskazać, jakie leki były zażywane, tak aby zidentyfikować ewentualne uczulenia. Przed zabiegiem łuk brwiowy poddawany jest znieczuleniu. Kosmetolog nakreśla ustalony wcześniej łuk brwiowy, zgodnie z preferencjami klienta. Skóra w miejscu brwi jest nakłuwana, a następnie wprowadza się do niej specjalny barwnik – jest to proces podobny do tatuowania. Cały zabieg jest bezpieczny i  nie jest bolesny

Makijaż permanentny brwi - cena

Pod względem kosztów, makijaż permanentny brwi nie wypada najgorzej, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że wystarczy ponawiać go co kilka lat. Większość gabinetów oferuje ceny oscylujące wokół 1000 złotych. Co prawda można napotkać się na tańsze usługi, lecz nie warto ryzykować źle wykonanej operacji.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Basia

    Zrobienie makijażu permanentnego brwi było jedną z moich najlepszych decyzji - dzięki niemu czuję ie zawsze piękna, oczy sa bardziej ,,otwarte", w zasadzie przestałam się malować. Robiłam brwi w beauty spot w Gdyni i spisali się naprawdę świetnie - brwi wyglądają mega naturalnie!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.