Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Czym jest Związek Polskiego Leasingu?

  • Dodano: 2019-06-07 10:15

Osoby, które po raz pierwszy chciałyby skorzystać z usług firmy zajmującej się leasingiem aut, często zastanawiają się, jakimi czynnikami powinny się kierować. Naszym zdaniem jest to zaufanie do leasingodawcy, a niekoniecznie cena oferowanych przez niego usług. Przecież nie zawsze najtańsze oferty to właśnie te najlepsze! Między innymi chcąc pomóc konsumentom w dokonywaniu świadomych decyzji oraz dbać o ich interesy powstał Związek Polskiego Leasingu.

Organizacja, której można zaufać

Związek Polskiego Leasingu zrzesza ponad 29 firm leasingowych, a także połączył siły z prężnie działającym Polskim Związkiem Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Poza tym jest członkiem Leaseurope – europejskiej organizacji, która jednoczy 46 związków z aż 34 krajów Starego Kontynentu i wielu innych komórek zajmujących się tematyką leasingu. To sprawia, że ZPL to bardzo stabilna i wiarygodna instytucja, która m.in. w 2008 roku brała udział w dyskusjach z Komisją Europejską w kwestii liberalizacji rynku wynajmu samochodów ciężarowych itd.

Pewność wysokiej jakości produktów

ZLP reprezentuje swoich członków, dbając o zapewnienie im jak najlepszych porozumień z innymi instytucjami biznesowymi, takimi jak np. Związek Banków Polskich, Krajowa Izba Gospodarcza. Dzięki temu wszyscy członkowie są w stanie nadążać za zmieniającymi się realiami rynku oraz są w stanie proponować swoim klientom produkty zgodne z ich aktualnymi potrzebami. Porozumienia biznesowe wypracowane podczas debat i spotkań z najważniejszymi organami w państwie wciąż przynoszą najlepsze efekty.

Pożyczka leasingowa? Tylko od członków ZPL

Jeśli jesteś jedną z osób, które interesuje np. pożyczka leasingowa, zorientuj się, czy wstępnie wybrana przez ciebie instytucja, która udziela tej usługi, należy do Związku Polskiego Leasingu.

Wśród członków znajduje się wiele, znaczących organizacji takich jak np. Santander Consumer Multirent, oferujących dobrej jakości produkty finansowe związane właśnie z leasingiem. Z tego względu, zanim podejmiesz ostateczną decyzję, sprawdź wszystkie możliwości.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.