Wiadomości z Zabrza

Busy do Niemiec najlepszym rozwiązaniem przejazdu za pracą

  • Dodano: 2021-09-24 12:30, aktualizacja: 2021-09-27 15:46

Niemcy to nasz sąsiad, a zarazem największy partner gospodarczy. Nic więc dziwnego, iż pracują tam setki tysięcy rodaków. Bliskość geograficzna pozwala pracownikom odnaleźć się na tym atrakcyjnym rynku pracy, a jednocześnie nie tracić więzi z Polską. Niegdyś emigracja oznaczała rozłąkę na długie miesiące, jeśli nie lata. Dziś praca w Niemczech jest bliższa, niż kiedykolwiek wcześniej i zjazdy co kilka tygodni nie dziwią już nikogo. Jest to możliwe dzięki tanim przewozom busami. Doskonała sieć dróg, regularne połączenia oraz cena sprawiają, że busy od wielu lat są najchętniej wybieranym środkiem transportu.

Busy do Niemiec

O popularności busów na trasie Niemcy - Polska decyduje nie tylko cena - w Janturbus.pl już od 250zł – ale wygoda i możliwość odpoczynku podczas trasy. Po tygodniu ciężkiej pracy perspektywa spędzenia kilkunastu godzin za kierownicą własnego auta wydaje się wielu po prostu dodatkowym dniem roboczym. Wybór busa pozwala natomiast na regenerację sił i maksymalne wykorzystanie czasu wolnego. W drodze do Niemiec odpoczynek przed nowym tygodniem pracy jest także nie do przecenienia.

Bezpieczny przewóz osób busem od drzwi do drzwi

Przejazdy do pracy w Niemczech mają swoją ściśle określoną specyfikę. To nie spontaniczna wycieczka za miasto, gdzie nie czujemy presji czasu. Intensywna i często nadliczbowa praca sprawia, że każda godzina jest cenna. Dlatego też Janturbus wszystkim swoim pasażerom oferuje usługę door to door, czyli przewóz osób busem z adresu na adres. Usługa jest wliczona w cenę biletu i polega na odebraniu Klienta ze wskazanego przez niego adresu w Polsce, a następnie przejazd pod konkretny adres w Niemczech – lub odwrotnie. Dzięki temu nie trzeba organizować sobie żadnego dodatkowego transportu, a tym samym ponosić dodatkowych kosztów. Jest to szczególnie ważne za granicą, gdzie często nie znamy okolicy, nie mamy na miejscu rodziny lub znajomych, a dodatkowym utrudnieniem może być bariera językowa. Jadąc z firmą Jantur masz pewność, że nasz kierowca odbierze Cię ze wskazanego miejsca i bezpiecznie zawiezie pod wskazany adres.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.