Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Blachodachówka nadal na topie. 6 głównych zalet pokrycia dachu blachą

  • Dodano: 2019-06-06 08:45, aktualizacja: 2019-06-06 08:57

Budujesz dom lub chcesz wymienić stary dach, ale nie wiesz, czy pokrycie go blachą to rozwiązanie dla Ciebie? Nie bez powodu jest to najczęściej stosowana forma pokrycia dachów. Przekonaj się, skąd wziął się ten trend.

1.    Konkurencyjna cena

Pokrycie dachu to zawsze duży koszt, jednak blachodachówka to rozwiązanie, które gwarantuje połączenie jakości z ceną niższą niż ta, którą zapłacić musielibyśmy za standardową dachówkę ceramiczną. Właśnie, dlatego przekonuje ona do siebie tak wiele osób.

2.    Wyjątkowa lekkość

To cecha dzięki, której blachodachówki są nie tylko łatwe w transporcie, ale przede wszystkim doskonale nadają się do położenia na dachy starych budynków. Nawet jeśli ich więźba jest naruszona lub postarzała otrzymujemy gwarancję długoletniej wytrzymałości i bezpieczeństwa.

3.    Gładkość materiału

To niewątpliwy atut dla osób, których domy narażone są na trudne warunki atmosferyczne. Blacha na dach zapewnia bezproblemowe spływanie z niego śniegu, czy wody deszczowej.

4.    Prosta pielęgnacja

Pokrycie z blachodachówki będzie służyło przez długi czas, a co za tym idzie, niezwykle istotne jest, aby dało się je łatwo czyścić. Tak też się dzieje, ponieważ jego konserwacja ogranicza się do mycia i malowania blachy raz na kilka lat.

5.    Łatwy montaż

Decydując się na blachodachówkę mamy pewność, że jej montaż nie przysporzy nam dodatkowych problemów. Montuje się ją na ruszcie z łat i kontrłat, z zastosowaniem folii wstępnego krycia bez konieczności wykonywania pełnego poszycia.

6.    Wiele opcji kolorystycznych

Blacha daje nam niemal nieograniczony wybór możliwości pod względem kolorystyki, co przekłada się na szeroką gamę ofert profesjonalnych firm produkujących pokrycia dachowe. Przykładem mogą być tu blachodachówki Gerard, które poza wysoką jakością prezentują dodatkowo wysokie walory estetyczne dopasowane do indywidualnych oczekiwań Klientów.

Blachodachówki - więcej niż trend

Popularność blachodachówek to więcej niż trend na rynku budowlanym i remontowym. Liczne zalety tego rodzaju pokrycia dachowego sprawiają, że przyciąga ono szerokie grono Klientów.

Jeśli potrzebujesz, więc dachu estetycznego, prostego w montażu, o dogodnych parametrach,  a to wszystko w niewygórowanej cenie, to z pewnością powinieneś rozważyć zakup blachodachówki. Jest ona bowiem rozwiązaniem, które od lat z powodzeniem wykorzystywane jest do pokryć dachów w milionach domostw i innych rodzajach budynków.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.