Wiadomości z Zabrza

Znów pomagamy czworonogom!

  • Dodano: 2018-12-12 12:45

Zima jest trudnym okresem dla wszystkich zwierzaków, zwłaszcza tych, które są w schroniskach. Dlatego tak często organizuje się zbiórki, dzięki którym czworonogi będą miały ciepło i co jeść, ale nie tylko! Charytatywna Inicjatywa Zabrze wraz z Manufakturą Psich Fryzur i Superkomisem organizują zbiórkę dla schroniska PSITULMNIE.

CHIZ razem z Manufakturą Psich Fryzur "Tosia" oraz Superkomis zorganizowali akcję dla Schroniska PSITULMNIE. Specjalnie na tę okazję został przygotowany plakat, zawierający wszystkie najważniejsze informacje. Plakaty zostały zawieszone w co poniektórych szkołach oraz miejscach publicznych.

Zbierane są:
- sucha i mokra karma dla psów i kotów,
- legowiska, smycze i obroże,
- ryże, makarony i kasze,
- koce, poduszki, transportery, ręczniki,
- środki czystości,
- zabawki dla pupili.

Nie zapominajmy o świątecznych prezentach dla czworonogów! Każdy, kto chce dołożyć do akcji swoją cegiełkę, może kontaktować się z organizatorami akcji: Charytatywną Inicjatywą Zabrze, z którą można skontaktować się poprzez ich stronę na Facebook’u, telefonicznie z panem Krzysztofem Stefanikiem lub panem Arielem Rolnikiem. Numery telefonów dostępne na plakacie informacyjnym. Rzeczy dla schroniska można też donosić osobiście do Manufaktury Psich Fryzur (ul. Kalinowa 9, 41-806 Zabrze) lub do Superkomisu (ul.Hagera 12a, 41-800 Zabrze).

Znów pomagamy czworonogom!


Źródło: Barbara Szłapka

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również