Wiadomości z Zabrza

Zmiany w docelowej organizacji ruchu w ciągu ulicy Opolskiej w Zabrzu

  • Dodano: 2019-03-18 11:00

Miejski Zarząd Dróg i Infrastruktury Informatycznej w Zabrzu informuje, że ze względu na zaobserwowane i zgłaszane niejednokrotnie do tut. Zarządu Dróg problemy w przejeździe pojazdów samochodowych ul. Opolską, czego wynikiem jest obustronny postój pojazdów, w nocy z 16 na 17 marca bieżącego roku wprowadzone zostały zmiany w docelowej organizacji ruchu na tej ulicy.

Kierowców czekają utrudnienia

Na odcinku pomiędzy skrzyżowaniami ulic: Batorego - 3 Maja, obowiązywał będzie jeden kierunek jazdy w stronę ul. 3 Maja.

Po zakończeniu prac rewitalizacyjnych wieży ciśnień przy ul. Zamoyskiego, planowane jest wprowadzenie jednego kierunku jazdy również na pozostałym odcinku ul. Opolskiej. Kierujący pojazdami proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności oraz dostosowanie się do zmian w docelowej organizacji ruchu.

Komentarze (1)    dodaj »

  • kierowca

    Zawsze było dobrze - wystarczyło zrobić zakaz postoju po jednej stronie.Na odcinku 3go maja - Opolska 4 i tak Ci którzy stawali na zakazie - będą zapewne parkować pod prąd - no bo przecież trzeba zrobić ważne zakupy na rogu w sklepie.Policja jest po prostu ślepa- a kasa dla miasta sama się pcha.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również