Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Zatrzymany za znieważenie interweniujących policjantów

  • Dodano: 2018-04-06 09:30

Zabrzańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas interwencji znieważył ich. Zatrzymany trzeźwiał w policyjnym areszcie. W czasie czynności procesowych przyznał się do winy i wyraził skruchę. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło na ulicy Krakowskiej. Policjanci zostali wezwani w nocy w związku z zakłócaniem ciszy nocnej w jednym z mieszkań. Skarżyli się sąsiedzi, którzy z powodu głośnej muzyki i odgłosów imprezujących biesiadników nie mogli spać. Podczas interwencji względem mundurowych „posypały się” wulgaryzmy. Polecenia uspokojenia się i zaprzestania dotychczasowego postępowania nie przynosiły oczekiwanego rezultatu. W związku ze znieważeniem funkcjonariuszy interweniujący policjanci zatrzymali 23-latka i przewieźli go do zabrzańskiej komendy. W policyjnym areszcie mężczyzna trzeźwiał. Badanie wskazało, że miał ponad 2 promila alkoholu w organizmie. Kiedy wytrzeźwiał został przesłuchany przez policjantów z wydziału kryminalnego. Mężczyzna przyznał się do winy i wyraził skruchę. Przyznał również, że nie chce wracać do więzienia, bo dopiero co z niego wyszedł. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi wysoka grzywna, ograniczenie wolności a nawet kara do 2 lat więzienia. Natomiast wobec właścicielki mieszkania, gdzie odbywała się nocna impreza, skierowano wniosek do sądu o ukaranie.

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • hromani

    Jeżeli istnieje zapis z kamery innego samochodu - to w czym jest problem????

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.