Wiadomości z Zabrza

Zatrzymano 35-letniego złodzieja markowych alkoholi. Okradł ten sam sklep już 3 raz

  • Dodano: 2021-10-11 08:45, aktualizacja: 2021-10-11 08:55

Policjant z Wydziału Kryminalnego Komisariatu II Policji w Zabrzu zatrzymał mężczyznę, który zajmował się kradzieżą markowych alkoholi. Zatrzymany 35-latek wpadł gdy po raz kolejny ukradł alkohol ze sklepu przy ulicy Damrota. Tym razem nie dał rady uciec, ponieważ wpadł prosto w ręce nieumundurowanego policjanta.

Pościg za złodziejem markowych alkoholi

W czwartek po godzinie 11:00 policjant z Wydziału Kryminalnego Drugiego Komisariatu Policji w Zabrzu w związku z wykonywaniem czynności służbowych udał się w rejon ulicy Damrota. Kiedy był na miejscu, zauważył, że z pobliskiego sklepu bocznymi drzwiami wbiega mężczyzna, który w rękach trzyma butelki z alkoholem. Policjant natychmiast zorientował się, że doszło do kradzieży i podjął pościg za mężczyzną.

Zatrzymano złodzieja markowych alkoholi

Złodziej został zatrzymany i jak się potem okazało, nie była to jego jedyna kradzież w ostatnim czasie. Jak ustalili policjanci 35-latek już trzeci raz w tym miesiącu, kradł alkohol w tym sklepie. Najprawdopodobniej 35-latek uczynił sobie z kradzieży tego rodzaju towaru stałe źródło dochodu. W związku z tym, że mężczyzna dopuścił się szeregu kradzieży sklepowych, odpowie za przestępstwo. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.